Prijava

Моји постови се исмејавају већ страницама уназад, само не схватате колико Запер авангардно размишља и колико је испред свог времена. Боље одма' Црнац и Сале него још пар шамара па тек да схватимо да нам требају... Црнац и Сале.

Никог новог нећемо избацити вансеријског играча. Никада више. Колико год се ми надали да ће Богдан и Недовић да постану нови Даниловић и Ђорђевић, реално је да У НАЈБОЉЕМ СЛУЧАЈУ , постану Луковски. Васа Мицић... Па бољи је у овом тренутку Човић џуниор.

Иначе сутра нам се смеши текма са Италијанима, тако да од Шпаније ништа.

Црнца на позицији црнца и харизматичног селектора. Не стратега из хладног рата.

Хвала. Више нећу писати на овој теми. Сетите се мојих ПРОРОЧКИХ речи за пар година.

Не требају нам чамугани па макар не играли више кошарку. Па појам репрезентације више губи смисао. У гомила репрезентација у фудбалу има по неког Бразилца, сад у кошарци свако има неког Амера. Апослутно сам за то да се забрани Америкнцима да играју за друге земље.

Васа Мицић... Па бољи је у овом тренутку Човић џуниор.

Баш сам хтео ово да напишем. Испаде Филип Човић још и добар плеј. А пре 6-7 месеци је неко писао о томе како је Човић већ договорио да Мицић пређе у Звезду ове сезоне и да се ради о новом Ђорђевићу. А тај термин, нови Ђорђевић, се провлачи кроз медије, али и тренерску струку већ 10-15 година.
И Милош Теодосић, и Александар Цветковић, и Урош Трипковић, и Васа Мицић, сви су они били називани - нови Сале Национале. Тео је постао бољи од Луковског и Саше Обрадовића у Алби, али је далеко од Ђорђевића.

Не зезај да играмо са Италијом за 7. место, најебали смо.

ЈЕБАЋЕМО ЖАБАРОААА

Као прво Бушкела, у Звезди није напредовао толико да даје 26 поена у просеку у Евролиги и да после оде у Фортитудо (док је тај клуб још увек нешто значио).... То је Партизан од њега направио....
Као друго, боли ме курац кога је Ајакс наводио, нисам њему одговарао, већ теби тебрекс (без љутње, иако тако звучи овај мој одговор :-)).... Дакле, као што сам рекао Саншу, навео сам играче који су у Партизану били добри на кецу или двојци и који су могли успоном и да наставе каријере.... Али, као што сам навео - нису.... Јеби га, за то није Партизан крив....

Opušteno, zašto bih se ljutio.
Elem, Vujanić je u Zvezdi (mislim da nas je Muta vodio tada) davao po 20 poena po utakmici, bio ubedljivo najbolji igrač u toj ekipi. E sad, to što je zvezda te sezone jedva izbegla ispadanje iz lige i što je ostatak ekipe bio kurton, ne znači da on već nije bio formiran igrač - jer jeste. Naravno da je iz Partizana koji je igrao Evropu otišao preko, pa neće sigurno iz Zvezde koja se tada raspadala.

Pa nisu zato što Dule ubija u pojam igrače na spoljnoj poziciji. Išao sam u sportsku gimnaziju sa momcima koji su igrali kod Duleta u Partizanu i to što su pričali dovoljno o tome svedoči.
Ne može mlad igrač, koji ima urođene šuterske sposobnosti da igra pod pritiskom jebanja majke svaki put ako promaši otvoren šut, ili ne daj bože šutne, a da mu je svinja rekla da spusti na Gagaru...recimo.

Ne osporavam svinju kao trenera, samo kažem da je proizveo top centre, a baš ni jednog ozbiljnog igrača u spoljnoj liniji.

Nisam hteo nikako da se tema svede na prepucavanje zvezda - partizan, samo mislim da bi milosavljević (koji je sad najveća dika partizana, ali i treba da bude) postao igračina i da je ostao u radničkom ili prešao u drugi klub u kojem bi igrao 20+ minuta uz još jednog dobrog pleja i beka. E sad, razmumem i da nekom smeta to što drugi tvrde da je trenutno najbolji igrač partizana (i naše lige) "porastao" u drugom klubu, te da uticaj kluba i nije toliko veliki, iako ga je normalno bilo.
A to pljuvanje mute, jebiga, nema argumentovanu pozadinu, istina je da igra slabiju odbranu, ali je uspeo da ukomponuje mrtve lajonse koji su jedva ostali u jadranskoj ligi u ekipu konkurentnu svakom timu u aba ligi. Da ima njuh za mlade i neafirmisane igrace - ima jebiga. I Muta bi jebao Italijane, samo da se zna!

Teo je fantastičan igrač, bolji je od svih crnaca koji igraju za reprezentacije bivše jugoslavije

toliko o tome da nam ne neophodan crnja

Онај Мекелебовски је бољи од Теа, реално.

MILIČA U PRATIZANU, PRC!

Ako ikad dovedu crnca na bili kojoj poziciji neću ih ni gledati više. Nazovite me nacionalistom, šovinistom, fašistom, ili bilo kojim istom ali bole me jaja.

+1

Nego, šta mislite, koliko će Belineli da nam se najebe majke u utakmici za sedmo mesto? Nije mogao okean sa broda da pogodi protiv Jukrejin.

Što sam govori koliko će protiv nas da sipa, mada to nije teško kada se ne igra odbrana u prvoj četvrtini, to jest poluvremenu, već je se setiš kada gubiš 20 razlike sredinom treće.

Ali ja sam i dalje optimista, bićemo sedmi, valjda će se trgnuti, valjda, evo imaju dan više odmora od Italije (što ništa nije značilo protiv Slovenije, koja je odmarala nekih 13 sati), a žabari su vidno utučeni. BIĆEMO SEDMI I IĆI ĆEMO NA MUDOBASKET!!!

ja imam dres Galinarija, 'nači navijam za žabare

Eno ponižavaju litvanci kurvate

Јебаће нас Жабари, знате шта ће да нам ураде... А и треба.

Jebaće nas al ne zato što su bolji nego zato što su naši već u svojim klubovima to se videlo i protiv slovenije

Ako ikad dovedu crnca na bili kojoj poziciji neću ih ni gledati više. Nazovite me nacionalistom, šovinistom, fašistom, ili bilo kojim istom ali bole me jaja.

+2

Iako se nadam da se to nikada neće desiti, što je i najverovatnije.
Biće teško protiv Žabara, danas su igrali loše, samo to da ponove sutra i možemo do SP

E što mi je drago što kockasti gube od Litvanije.

E do kurca, pucamo i od Italije. Nadao sam se Ukrajincima ,al izgleda da ipak samo mozemo da mastamo o wild carti