Prijava

Navijao sam za Francuze kao da je Srbija igrala. Parker majstor!

OPAAAA
Navij'o sam k'o da igraju ovi naški. VIVA LA FRANCE!
U nedelju ciganšture natakare hrvatoa i ja zadovoljannnn.

ХАХАХАХ ТО ФРАНЦУСКА СРБИНЕ!!

JEBALI SMO ŠAMPIONA I VICEŠAMPIONA MI SMO NADŠAMPIONI

Шта сте се усрали Италијана? Ликови су у већем каналу од нас, што се тиче психичког стања. ДО БИ ЈА МО!

Haha jebi glupe belce, jebem vas u usta, navijate da 12 crnaca osvoji evropsko prvenstvo.

gvozdenovicu, ima razlike izmedju crnogorskog i makednoskog crnca, i ovih francuskih sto rodjeni u francuskoj.

Pa ima slažem se, bolja su priča ovi francuski ali opet nisu dobra priča. :)

bolje oni nego španski cigani i gubavci

Dabogda živeo sa crncima.

jebes ga, resili da malo ofarbaju svoje cigane, i kao jedan od nusprodukta je da dobiju i dobru kosarkasku reprezentaciju. samo je bilo pitanje vremena kad ce da nauce da igraju, skakanje im u genetici :)

Šta je srpske pičkice, ŠPANCI NAMESTILI PROTIV NAS BUHUHU, JESU NAMESTILI SU HAHA JER IM SE MOŽE I ONDA SU VAS NAGUZILI 30 RAZLIKE JER SU ISTO TAKO U MOGUĆNOSTI

Црнци кол'ко год да су лоша прича, боља су прича од офке. :)

lolo ali dobro stoji na avataru, to je bitno :)

skakanje im u genetici

Pa crni ganjaju antilope dok je ne izmore, a bjelci odu u mesnicu i uzmu sapunjare,

Ја сам црнац у души, Шпанци су надобудни говнари и Тони Паркер је пореклом Србин из Славоније. Како не навијати за Французе?

ŠPANCI NAMESTILI PROTIVU NAS KAKVI CIGANI I NELJUDI NEPOŠTENI, NE KAO MI SRBI KOJI GAJIMO TOLKINOVE VRLINE IZ STAROG MINAS TIRITA, A TO SU POŠTENJE, ČAST I HUMANIZAM, IDEM SADA NA NET KOJI KRADEM KOMŠIJI DA POGLEDAM KAD MI IDE BUS ZA KOJI NEĆU PLATITI KARTU DA ODEM NA ISPIT NA KOJEM POLAŽEM NA BUBICU, TEŠKA SKRIPTA BILA DA SE NAUČI MAMU IM JEBEM PROFESORSKU I POLITIČARSKU ŠTA KRADU.

Ма стоји као свих 150 навијача на Карабурми у недељу поподне. :)