Prijava

ŠPANCI GOVNA PRLJAVA, UVEK SU TO BILI SMRADOVI, ŠTA KAŽEŠ, HOW MUCH DINARS FOR ONE EURO, 65, YES, YES TO JE KURS.

Španci namjestili da izbjegnu Litvance u finalu.

Гвозеновићу, у праву си, имали су право да раде шта хоће, то сам схватио кад сам оладио мало главу. Али свеједно их мрзим, нашли су да буду најбољи у Европи у нашем спорту. Идите трчите са биковима, а не за баскетаром, јебем вам сто мајки умишљених.

Zabari su ocajni celo EP, al dobice nas...

JEBOTE SVE SAM PREDVIDEO U ONOM POSTU, SEM PROTIVNIKA U ČETVRTFINALU, KOJI SAM JA MAG. Dakle, sudeći po tome, sutra na italijane. Šteta što u postu nisam prognozirao pobednika finala, i to bih gađao u kladionici.

Гледам какво је ово првенство било, ми једва и отишли, онда у две групе неочекивано први. Да би у 1/4 ишли на јебене Шпанце, па у борби за СП са домаћином Словенијом, и на крају шлаг на торти Италија, где лако можемо да останемо без светског. А притом смо победили обе екипе које играју финале. Мајндфак.

a i sistem takmicenja je domojega.kalkulacije na sve strane.ako izgubis prvi si...nemoj pobediti,nes biti prvi.na prvenstvu se vise isplatilo gubiti u grupi,poneku dobijes.

Aj ne loži te se, to što je Srbija dobila oba finalista ne znači da je Srbija ne znam kakav tim nego da je Eurobasket a i evropska košarka generalno đubre.

Još mesec dana do početka NBA, ovo govno stvarno nisam gledo više od 20 minuta.

ЕВРОБАСКЕТ ЈЕ СРЦЕ СРБИЈЕ!!!!11

СВЕЦКА КЛАСА МИЦИЋ ВАСА! БУХАХАХАХАХА!

(А ЗАПАТА ФЕЈСПАЛМ! ЛОЛОЛОЛО)

IDEMOOOOOOOOOOOOO

Плаче ми се кад видим како играмо.

DURANTE SPREMAJ PICKU ZA SLEDECU GODINU. MICIC VASO!

Е, ако сад испустимо оволико вођство, онда треба забранити кошарку у Србији на 10 година најмање.

jebiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

jebacemo amere u finalu mundo basketa. evropsko je za picke

ŠTA JE KARMELO, PRPA TE JER VIDIŠ DA SRBI IPAK IDU NA SVECKO???

JEBAĆEMO MUDOBASKET