Ко последњи - победник! VII

  1. Ne mogu da zaspim miran, dok vas ovde ne vidim nasmejane :)))

  2. ;-) Eto, ajd sad spavaj!!!

  3. Ti mora da si večeras nešto mnogo zabrljao, čim si ovoliko ovde :)))

  4. Jes Predraže....Čari bračnog života...!;-)

  5. E sad stvarno pozdrav, društvo i laku noć! :)))

  6. Razvukla se ova partija.

  7. ...Који пост побеђује?....

  8. To se ne zna, modovi će presuditi :)))

  9. Samo se vi smejte. Kraj će biti vrlo tužan.

  10. Smejem se, smejem se, smejem se, a plakao bih :)))

  11. Smej se smej, uvek se smej...(M.Ilić - al nije Minimax)

  12. RD, ugazismo mi sinoć i Ruse, šta kažeš? :)

  13. Pokidaše mi živce, ali pobedi se u zube ne gleda.
    Opet je rezultat bolji od igre. Ipak pobediti 3 tako jake ekipe u samo 6 dana ogroman je uspeh. Ima osnova za optimizam, pogotovo ako se ima u vidu da će i neka petica konačno doći.
    Dobro je što niko ne odskače dovoljno da igra i rezultat presudno zavise od njegove igre.

  14. S obzirom koliko smo vremena imali za pripreme i šta se sve dešavalo, ovo je za mene prijatno iznenadjenje. Neka ih, mladi su, nadajmo se najboljem.
    Ja baš i nisam pomno ispratio snimak, ali sam video da smo imali furioznu dalekometnu završnicu!

  15. Bio je prenos na "jurosportu" 2.
    To za pripreme mi sada deluje kao alibi, pogotovo kada vidim da je Ljuba Vidačić na klupi kao pomoćni trener. Pretpostavljam da je A.Petrović dogovorio sve još pre EP, pa ostavio Ljubu da radi sa onima koje je imao na raspolaganju.
    U svakom slučaju imamo najmanje 10 solidnih igrača u rotaciji što je odlično.

  16. Kako je odigrao ovaj novi batica iz Klipersa? Čuo sam da je odličan solo-igrač, ne znam da li se uklapa u timsku igru, koju mi se čini da forsira Petrović.

  17. Očigledno je hteo da ostavi utisak da nije soler, pa se prebrzo oslobađao lopte. Pokazao je želju. Brz je,skočan, borben, agresivan u odbrani (juče možda malo i previše) šutirao je 2/2 za 2 (dva ulaza i imao 4 izgubljene lopte (malo se "zabijao").
    Po mom skromnom mišljenju biće dobro pojačanje, u svakom slučaju neuporedivo je bolji od Bejlija.
    Edit:Zaboravih, ima dobar ulaz (mada se to vidi iz "statistike").