Ко последњи - победник! VII

  1. Jesi ti nekad trenirao aktivno košarku (znam da igraš rekreativno), pošto su ti ove opservacije ala Šarenac? :)

  2. Ha,ha,ha...Pa on je moj vršnjak 1972.
    Nisam, ali igrao sam vrlo aktivno rekreativno što basket, što košarku poslednjih više od 20 godina.
    Apsurd je da inače mnogo više volim da igram fudbal, a manje intenzivno, i kontinuirano sam ga igrao.

  3. Ja sam kao klinac trenirao fudbal, pa neke godine prerastoh pionire, a ne beše kadeta, pa silom prilika ajd' u salu na košarku, te sam je aktivno trenirao 6 godina. Jeste to bila 2. srpska liga, ali mi je ostao u baš lepom sećanju taj period.
    A basketaš sam slab, moram priznati, previše sam mekan za to! :)))

  4. Malo smo skrenuli sa teme, da možemo, kada se TĐ bude pojavila, da joj kažemo kako nismo samo smarali o fudbalu. :-))))

  5. Ha ha ha
    Sumnjiva mi je ona za taj fudbal k'o penal na ivici šesnaesterca, igra ga i ona na nekoj livadi :)))

  6. Nadam se da si u pravu...i da se negde dešava: čak i mravi gnjave je u travi.

  7. Predrag i RD....Znao sam da ću vas ovde naći....;-)

  8. A i Kristina stigla...

  9. A i Predražinjo se vratio...:)))

  10. Opet ce pobediti psv,ali ajde..
    Flo daje svoj doprinos ovoj zamarajucoj "igrici" :)

  11. Jutarnja smena na vatrenu liniju-NAPRED!!!

  12. Nikola, uželeo si se komandovanja? :-)))))

  13. zasto svi misle da ce da pobedi psv?

  14. Plaše ga se :-)))))))))))

  15. ne znam zasto.ah da,on je prvi srpski vampir :))

  16. Ni rolka ne pomaže...

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.