Ко последњи - победник! VII

  1. Evo EK, ovu pobedu posvećujem tebi. Nego gde su svi? Najbolje od svega što niko ne zna koji post pobeđuje pa se ni ne trude, a ja znam da smo veoma blizu :)

  2. Da se zapljunem za danas...

  3. ПСВ, срце си. :) Ако о5 победиш, ја ћу лично и персонално да ти прострем црвени тепих.

    http://www.filmski.net/slike/automatika/news/4847d.jpg

  4. Hvala EK, lep gest od tebe, ali šetamo zajedno po tepihu ovaj put.

  5. Pobednik se izgleda već zna...

  6. Никола, то ПСВ покушава да вам замути свест. Играла сам се ја с њим у песку, знам какав је. ;)

  7. Dođi,dođi slobodno, da se malo uh, uh, da se malo ah, ah, igramo u pesku.
    Ja ću posle komotno, da te malo uh, uh, da te malo ah, ah, otpratim do kuće.

  8. Izgleda da je bolje da kuckam ovde nego da me Srđa Knežević nervira autogolovima...

  9. A sad i crvenim kartonom...

  10. A na kraju veeeeliki osmeh na licu....

  11. Што рече Иван Тешановић... На јужним трибинама преовлађују црна и бела боја... :))))

  12. pobjednik jer imam post broj 352...a to je jako vazan broj u starokambodzanskoj mitologiji i oznacava pobjednika..a posto sam ja starokambodzanski vjernik molim moderatore da mi dodijele trofej..:-)

  13. A na kojoj temi su se RD i Predražinjo navijačkim pesmama "častili"? Sad pročitah definiciju Diovu o tome...

  14. nikola sad mi vrati ovih 7 min i 33 sek zivota :)

  15. Добро јутро! :)

  16. Хахахаха....овде страшно пусто, још и причам сама са собом. ;)

  17. Navrati poneko ponekad...

  18. Сматраш? :)

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.