Ко последњи - победник! VII

  1. Да, нема хлеба без мотике.

  2. Navrate i drugi...Al ne znam gde su mi Predrag i RD...DA IH NISU POHAPSILI POSLE DERBIJA?

  3. Nidžo, ne bejah za kompom par dana, živ sam :)))
    Video sam ono tvoje pitanje za pesmice oko mene i RD...mislim da je Dio to napisao hipotetički, nije stvarno bilo toga...a i celu def je postavio na pogrešnim osnovama, jer smo i RD i ja Zvezdaši, ali je ono za obostrano poštovanje tačno, pa mi je malo glupo da ga sad ispravljam :)))
    S obzirom na navijačko opredeljenje, ne preostaje mi ništa drugo nego da ti čestitam na jučerašnjoj pobedi :)))

  4. Uuuu, pa bili ste mi gotivni momci a vi "cigani"...;-) Šalim se. Radujem se pobedi Partizana, ali više ne idem na utakmice-penzionisao sam se...;-)
    I ne smeta mi da se kuckam sa vama!!!!Jer kao što rekoh niko nije savršen...:-)

  5. Pa pazi, i ja tek sad otkrih da si ti od "ovih njihovih" što ti je odmah ogroman minus :)))
    Izgleda da ja jedini ispadoh ovde aktivan posetilac utakmica (a iz objektivnih razloga, ne mogah da odem na derbi) :)))

  6. Moj Predraže od 1994 pa do 2002 bio sam redovan na "Jugu", a Boga mi i na dobar deo gostovanja sam išao...A ond sam video da zbog moje ljubavi prema klubu mogu da izgubim glavu...Nešto nisam baš u fazonu da lomim nos nekom i da mi neko lomi nos zbog voljenog kluba, pa sam prešo u fotelju-radujem se isto a bezbedno grickam kiki-riki...I sada bi išao i na derbi i na SVE Partizanove utakmice kada bi mi neko garantovao bezbednost...I voleo bih da u Srbiji posle derbija mogu sa sve šalom da sednem sa tobom u prvu kafanu i celu noć te otkinem od zezanja što je Zvezda izgubila i to još Kleo dao gol...Ali ovo je Srbija i do toga još dugo neće doći...Tragično...

  7. Druže moj, u potpunosti se slažem sa tobom po pitanju svega što si rekao. I moj staž na "Severu" je popriličan i svačega sam se nagledao, ali nikad nisam želeo da, to što ti kažeš, nekome rascopam glavu, niti sam bio deo incidenata ikada. Ja jednostavno ne mogu da odolim tom odlasku na utakmicu, jer su mi tih 90 min. ventil, pevanje, skakanje, pozitivna energija.
    Još uvek lično ja nisam imao neprijatnosti vezanih za to, pa možda i to utiče na moju istrajnost.
    A što se tiče piva... njih ćemo popiti i bez šalova, ali ćeš ti da častiš kad već imaš razloga za zezanje :)))))))

  8. Laku noć svi sa kojima sam se kuckao...Nastavljamo sutra...

  9. Čestitke na pobedi u derbiju svima koji slave! :-))))))
    Ko to još prati?
    Čuo sam juče na pijaci dobru opasku u međusobnom "peckanju" prodavaca. Navijač poraženih pričajući o Kleu:"Sram ga bilo. Zvezda ga dovela u Srbiju, a on joj dao gol!"

  10. prijavio sam definiciju o uvaženim Delijama za brisanje jer sam iz nekog razloga pomislio da RD navija za Partizan..:-)..toliko..:-)
    Predražinjo , hvala na informaciji

  11. Uh Dio, upropasti me!
    To mora da je zbog one laži za Emira Hažihafisbegovića.
    Pa kako ja, koji imam crvenobela krvna zrnca da budem partizanovac?

  12. RD, prava si grobarčina :)))

  13. Да ли су у црнца црна крвна зрнца! ;)

  14. Jaoj, Erika, samo na crnce misliš :)))))

  15. Kak'i crnci vas spopali?

  16. Мени су крвна зрнца у КРВИ! ;)

  17. Vidi kako žene same ispadaju niotkuda kad se spomenu crnci :)))

  18. @Predražinjo
    Sad nas obojicu Dio preselio U "groblje".

  19. Забављајте се, одох. И није на одмет да ми држите палчеве. ;)

  20. Držimo, Erika, bez brige.

    RD, ne htedoh da mu skrećem pažnju na pogrešku, jer nisam znao za koga misli da je grobar, a i zato što postoji poštovanje, pa nije baš skroz omašio u defki.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.