Ко последњи - победник! VII

  1. @Predrazinjo
    @Nikola

    Citao sam ove vase komentare da sa razlicitim salovima ne mozete u kafanu na pice ko'ljudi:-(...kod nas jos uvijek moze i to iskljucivo stariji navijaci ali dokle ce to moci pitanje je..:-(..ova djeca pokvarise sve...prije nekih mjesec dana gledam kako "moji"(balavurdija) prebise dijete na mrtvo ime samo zato sto prodje u protivnickom dresu a igrala reprezentacija ej...
    Nazdravljam u vase ime sa nekih 400-500 kilometara razdaljine..steta..:-(

  2. dioklecijan, ne diraj mi zvezdu:)

  3. ne diram..naprotiv, vec vodim mali petnaestogodisnji rat sa ukucanima...

  4. onda računaj da si ga izgubio:)

  5. :-)..nema te na nadovezivanju reci vec dugo..a zaboravio sam ti reci da sam posljednji...

  6. Tako ti je to ovde, moj dobri Dio. Ja sam prestao da nosim šal po gradu i na utakmice još pre 10 godina, milija mi glava na ramenima :)))

  7. Da se zapljunem pa odoh...Danas sam dobar sa ženom, pa bojkotujem Vukajliju...;-)

  8. Jaoj, Nidzo i vreme je bilo da te nema jedno veče, već sam se zabrinuo :)))

  9. sad ste svi na okupu:))
    dio, da ne zaboravim, ja sam poslednji:))

  10. nesrećo jedna, jesi li nam sad duže tu ili ćemo opet morati da plačemo? :)))

  11. nadam se da se više nećemo razdvajati, nesrećo, hihihi
    mene mama zove rđa:))
    tj, rđo:)

  12. Sad neću da pišem TĐ, nego RĐo :))))))

  13. hihi, nećuuuuuuuuuuuuu
    ja sam zeka:)

  14. Ne na ovoj temi, na drugim sam mislio :)))

  15. Brzo kuci! Dokle ces da se smucas po komsiluku:))

  16. sad će on da piše bećarce a ti idi na spavanjac, to nije za fine devojčice:))
    zbilja, gde je taj bećarac??

  17. bećarac je malo zamro :)))
    ubiće me žena, gotov sam :)))

  18. hihihi, ja bi se stidela:))

  19. Dobro jutro!!! Da iskoristim vreme dok je žena na poslu da ukuckam nešto, da me ne bi ganjala ko Predraga po temama...;-)

    ZEEKOOOO!!!!!!;-)))))))))))))

  20. hihihi, ćaoooooooooooooooo:)))
    ja mislim da je predrag malo našminkan, ali nećemo nikome da pričamo:))

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.