Ко последњи - победник! VII

  1. Nije Dio, nego jedan bolesni moderator :zvižduće:. Inače, zaKLEO bih se da je Dog na pravoj strani, a ne kao Predrag, al jbg, razuveriste me :)

  2. @Predražinjo
    Nisam ni video definiciju, a sada ne mogu da pronađem groblje. Da nije ukinuto?
    Upropasti nas sudija, isključio nam je najboljeg igrača!

    @Erika Kartmen
    Neka sila bude s tobom!

    @Black hole
    Jedan moj kolega mi stalno govori da mi je to što sam zvezdaš - jedina mana.
    Ako je tako, moram reći:"Niko nije savršen. Tigar ne menja svoje štrafte!"

  3. Bleki, jesi student, al' ćeš za ovu pobedu morati da častiš... pošto ću verovatno za sledeću takvu na Marakani morati da čekam, kao i obično, 10+ godina :)

    EDIT: RD, evo kako nas Dio opisa:
    http://vukajlija.com/reservoir-dog-i-predrazinjo/112235

  4. Predrage, kakvo čašćavanje, ne znam o čemu pričaš, samo tetki da odnesem lek...
    Zezam se, kad god 'oćeš, čašćavam jedan hajneken, ovaj lav :).

  5. eh..srce mi je na mjestu što je RD Zvezdaš iako sam morao obrisati jedan lijep opis..ali ja sam možda jedini navijač sarajevskog Željezničara koji je uvijek simpatisao Zvezdu..obično je bilo obratno , manijaci i grobari vs pitari i delije...:-)

  6. @Dioklecijan
    He,he,... u pravu si za te simpatije, a i utakmice su nameštane po istoj logici: Partizan sa Željom, a Zvezda sa Sarajevom.
    Šteta što si obrisao definiciju sa tako dobrim skorom. Eto javilo ti se nekoliko grobara, pa možeš da ih ubaciš u definiciju umesto mene.
    Pozdrav

  7. Само се јавим ко последњи на табели...

  8. Nema problema, Motika, samo se javi :)

  9. Reko cisto da se javim :)

  10. Ako, batice, javi se, da znamo da si živ :)

  11. evo i mene, i ja sam živ:))))

  12. hahahahahahahaha
    zekoooooooooooooooooooooo
    :))))))))))))))))))))

  13. Evo zeko, čekamo tebe :)))
    Da PSV dobije ozbiljnog konkurenta za pobedu, mi smo nedostojni protivnici :)))

  14. hahaha, ko je pobedio u prethodnoj igri, kakva su sad pravila

  15. PSV pobedi opet, a za ovu igru se ne zna do kad se igra, za sad nema pravila :)))

  16. sviđa mi se ovo bez pravila:))

  17. Voliš prljavu igru? :)))

  18. Pobjedise Nijemci u Drugom svjetskom ratu , pobjedi Zvezda Partizana u posljednjem derbiju , pobjedi Toma Nikolic na predsjednickim izborima ,pobjedi Zeko u Ko poslednji pobednik VII..

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.