Ко последњи - победник! VII

  1. ljudi, gledajte tv košavu, nekog lika, u nekoj emisiji, kakve budalaštine

  2. Ја ћу само да вам пожелим лаку ноћ. ;)

  3. laku noć, gde ćeš rano je:))

  4. A ujutru dobro jutro?

  5. Joj bre zeko to luda kuća na košavi...Em si me naterala da ustanem, em da odem u drugu sobu, em da upalim tv , em da prelistam 70 kanal dok ne nadjoh košavu, em glupost na njoj pa se vratih na Vukajliju....

  6. ostani ti na vukajliji, zdravije je:))

  7. Eh da deca rastu uz Vukajliju, umesto uz tv, kakvi bi čoveci bili...;-)

  8. ja ću moje da trujem vukajlijom od mali nogu

  9. Vla i ja ove moje, samo da ih usvojim ;-)

  10. ja sam zeca već zatrovala:))

  11. Zrno po zrno...Počneš od golubova, zečeva, a dodješ do dece...;-)

  12. hahaha, meni moj zec moje dete, toliko ga volim, i on zna i da priča a niko mi ne veruje, jer priča samo sa mnom

  13. Imam ja jednog psihijatra, on veruje vama što pričate sa životinjama, pa porazgovaraj sa njim o tome !;-)

  14. haha, msa stvarno priča, jao, ma ništa, nema veze. ja znam da priča, jeste da ga ne razumem ali on hoće nešto da mi kaže, i on sve zna. i baš me briga, ja znam da jeste tako

  15. Zeko ti si moj omiljeni državljanin Vukajlije ;-)

  16. hahaha, ja sam svima omiljen jer sam lud:))

  17. Lud narod pa ludi i heroji ;-)

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.