Prijava

Ollaniče, ti ne možeš biti sranje. Tvoja životna priča čini da se poserem ali svejedno je dovoljno interesantna da ti oprostim to što si šugav autor.

taj rad hahahahah

Ко су ови ликови?

Rasni, dozvoli da iznesem svoj skromni doprinos tvojoj temi...
http://www.dodaj.rs/f/3y/BB/4QXoxZrT/trajni.jpg

Možeš je staviti i u prvi post... :)

Је л' то због такмичења..? :)

Jeste!

edit: :)

Podržavam prijedor i dodajem samo da se otvarač teme izuzme od banana kad pojašnjava na temama Zvezda i Partizan.

EDIT: Samo da kažem da je šupak mod koji ga je banovao kad je Partizan popušio od tunjevine. Ako ga je zbog tog banovao.

ma iznervirao se ne uzimam mu za zlo to je bio preventivni ban posto me je banovao pre nego sto su popusili od tunja da im ne bi mogao srati jedno 2 sata

pazle pusi ga nije ti ovo tema za hvaljenje samog sebe i za trolovanje

rajdere ubacio sam

pazle pusi ga nije ti ovo tema za hvaljenje samog sebe i za trolovanje

Ti ćeš da mi kažeš. Nemaš ni dva pišanja na sajtu.

molio bih te da ako ces da seres da se preselis na cet ili na neku drugu temu

Podržavam prijedor i dodajem samo da se otvarač teme izuzme od banana kad pojašnjava na temama Zvezda i Partizan.

EDIT: Samo da kažem da je šupak mod koji ga je banovao kad je Partizan popušio od tunjevine. Ako ga je zbog tog banovao.

+1, nije bilo sportski, nikako.
Što se prijedloga tiče, nepotreban. Jedino kad bi dobijao trajne zabrane. E to bi bilo nešto. Šta kurac 10 dana zabrane komentarima, odma trajno, da amputacija ima smisla, a ne da mu ekstremitet naraaste poslije deset dana, nije daždevnjak koji kurac. Odma trajno amputirati.

molio bih te da ako ces da seres da se preselis na cet ili na neku drugu temu

Ne serem tako da ću ostati ođe. Ako ti smeta što mislim da je prijedlog sranje, bolje odmah zatvori temu.

TI nemaš pojma koliko smaraš kad misliš da se razumiješ u nešto a nemaš blage veze sa tim.
Eeeej, lik ladno priča o tome kako SAD imaju 2 generacije bolju ratnu avijaciju od svih ostalih država na svijetu. Em što je dosadno em što nije tačno, em što slične stvari mlati kad god je na četu. Možda da se nađeš sa Rasnim na kafu da popričate o tome pošto on voli avijaciju, mada cijenim da bi i njega smorio.

Da ne pričam o tome da ti je humor sranje i da si triput gori autor od mene.

Ajde ne seri, ako sam ikad i pričao o tome da imaju bolje, rekao sam da imaju za pola generacije, jer si glup i ne čitaš. Imaju 5. generacije, a ostali najviše 4+. I smaraš. Ne znam ni šta odgovaram na postove ovog Pazla morona.

Ко су ови ликови?

Dobro vam kaže Frenki.

to si napisao jedno 9 puta sto je krajnje nepotrebno kao i prepucavanje sa ostalim autorima

Одавно нисам прочитао глупљи предлог.

aj pazle stvarno,popusi dzok,iskuliraj

budi normalan ko bac koji se posrao na prijedlog ali samo jednom

Ajde ne seri, ako sam ikad i pričao o tome da imaju bolje, rekao sam da imaju za pola generacije, jer si glup i ne čitaš. Imaju 5. generacije, a ostali najviše 4+. I smaraš.

GEEEEEEEEEEEEEEEEEEJ!

to si napisao jedno 9 puta sto je krajnje nepotrebno kao i prepucavanje sa ostalim autorima

O čemu ti?! Samo 2 puta sam napisao. I to drugi put samo da bih ti ponovio pošto sam shvatio da to nijesi pročitao.

nemam komentara na ovo unistavanje svake moguce diskusije na ovoj temi ako imas muda idi pa deli svoje misljenje na operativnoj temi

daj mi neku operativnu temu na kojoj misliš da je moje mišljenje dobrodošlo i rado ću otići da ga tamo i izložim.