Prijava

недоличне сајту

Nije ti ovo ana.rs.

Пристојан предлог. Подржавам!

Ahahahahaha, kako si se potrudio:))) Ako ni zbog čega drugog, zbog toga te podržavam!

Odjebite. Treba da postoji ban samo kad si retardirani smarač ili operisan od humora. Tako da banujte VejvRajdera, Pazla i ostale takve morone.

недоличне сајту
Nije ti ovo ana.rs.

Односи се на угроженост аутора. Ако би те неко исхејтовао, рецимо, треба га бановати као што сам ја више пута банован.. Што због лајковања што због хејтовања. И тешке увреде да се не толеришу већ одма бан.. и још по нешто..

пазлфокс је онда ник вујучић лептепојо

Хахахаха... Дефинитивно је то.. :)

Односи се на угроженост аутора.

угроженост аутора.

gari, tebi treba amputacija od interneta

gari

Седиш ми на кари!

...pošto si od humora već amputiran

gari

Седиш ми на кари!

e kako si vickas i saljiv djecko,kako si se samo toga setio hehe hehe

Ko se ljuti, uvalim mu kruti xexe. Mršćite na ana.rs.

i meni je predlog dobar, tj zanimljiv
:)

a za otvarače ovakvih tema, amputacija glave (nacrtaj i to)
EDIT: Ovako nešto:http://www.dodaj.rs/f/3y/BB/4QXoxZrT/trajni.jpg
Vejvara odradijo hahahahahahahahahahahahah

Prijedlog je sranje. Ne veliko sranje kao što su autori koji me pominju na ovoj temi ali ipak sranje.

Inb4 Radetova kreativna slika...

Ајде пазл, шале се људи..

Odjebite. Treba da postoji ban samo kad si retardirani smarač ili operisan od humora. Tako da banujte VejvRajdera, Pazla i ostale takve morone.

TI nemaš pojma koliko smaraš kad misliš da se razumiješ u nešto a nemaš blage veze sa tim.
Eeeej, lik ladno priča o tome kako SAD imaju 2 generacije bolju ratnu avijaciju od svih ostalih država na svijetu. Em što je dosadno em što nije tačno, em što slične stvari mlati kad god je na četu. Možda da se nađeš sa Rasnim na kafu da popričate o tome pošto on voli avijaciju, mada cijenim da bi i njega smorio.

Da ne pričam o tome da ti je humor sranje i da si triput gori autor od mene.

Ајде пазл, шале се људи..

To važi i za tebe. Sad te više ne vidim u top 100 nego u top 110 a moja riječ je ođe zakon.

Ne veliko sranje kao što su autori koji me pominju na ovoj temi ali ipak sranje.

e obrisi suze,zajebancija je

Ollaniče, ti ne možeš biti sranje. Tvoja životna priča čini da se poserem ali svejedno je dovoljno interesantna da ti oprostim to što si šugav autor.

Sad te više ne vidim u top 100 nego u top 110

Је л' то због такмичења..? :)