Prijava

44 četvorica igraju sutra

Како да направим измене и променим формацију?

u, tebra, za to moraš da šalješ mejl administrativnom odboru za supstitucije

koji nehumorizam s moje strane, pa to je zadivljujuće... oprostite mi ružnu prošlost

Ахаххаха хуморизам и зезесанса (ако се неко сећа тога на форуму).

снашао сам се. морао сам једну по једну измену.

Bolje bi bilo onom kepecu sutra da nakanta Ajax, jerbo sam stavio njega za kapitena umesto Lepog Caneta... Za sad 26 bodova, sutra mi igraju jos sestorica. Mesi kapiten. Inace, bio sam ubedjen da imam ovog iz Sahtjora, Alex Texeria, medjutim, ne lezi vraze... Malo je poena doneo Ronaldo, covek dade 3 gola i namesti jedan, samo 10? WTF?

Нојер
Коларов-Луизао-Марсело
Озил-Пирло-Рибери-Тексеира
Роналдо-Марковић-Нејмар

Bas su im debilno odradjeni bodovi... I dalje mi nije jasno ovo za Ronalda, mora da je greska neka...

Sirigu 3 boda, a De Gea 5, a ovaj primio dva gola.. A Diego Lopez 6, a primio isto kao Sirigu... koji kurac?

De Gea imao asistenciju, a što se Reala tiče, nisu još uzeti u obzir poslednjih desetak minuta, tako da nije kompletirano bodovanje. Ronaldo će imati 17, Lopez 2.

Ako onaj kepec ne da barem 3 komada Ajaxu jebaću mu sve. Stavio sam ga na kapitena i još sam pre njega izabrao nego onog pedera.

I nije toliko loše koliko sam brzo sklepao sastav. 19 poena od Isca, Maxvela i Mandžukića.

75 поена од Алабе, Настасића, Иска, Матића и капетана Кристијана, није лошо хаха. Можда сутра променим Матића за Дракслера.

Ja čini mi se 56, a htedoh Iska da turim umesto Kake, a Kaka se povredio, ko me jebe kad ne pratim Italijane.

Šta znači ovo Appearance.

Mislim zašto nemaju svi to.

Nekako mi sva ova racunica oko bodova deluje konfuzno, onaj fantasy za Premijer Ligu je tata za ovo govno.

A što baguje govno ubija svake godine, mnogo iritantno

Је л' можете да вршите измене?