Prijava

Е јебага....

Ибра дели голове са Каванијем.... Зато нисам ни једног ни другог доводио....

Хахахах, нисте лоши, али сам вас зајебао све са Милером и Луисом Адрианом.

Заниљива ствар је што је пар играча из мог тима за викенд дало гол или асистенцију у првенству, а сад у ЛШ неки играчи који ми блеје премијер фантазију, а овде их немам.

Da realno si pobedio, Miler aj i nekako al gde Luis Adriaono jebeni. Mada ajd oni su jeftiniji dosta, bar ovaj Adriano, a ja uzeo dva goveda koja jedva da su malo jeftinija od Ciganina i kepeca.

И кад погледаш Манџукић је 11.5, а Циганиин и кепец 13. Ја сам се зајебао што нисам обојицу купио, реално највише се испали.

Zadovoljavajućih 72 poena. Zajebo sam se za Šmelcera i Subotića, ali zato ub'o Iska i Oskara.

Ođe nema fri transfera svako kolo?

Има један. С обзиром да Меси сутра не игра, капирам да ће Ронално да буде у бар 80% екипа. :)

Da ga jebeš, meni za fri transfers stoji 0.
Ronaldo, dakako. :)

Ovo kolo moram da jebem, ako sad ne budem uzeo bar 80 poena, nikad necu.

Дајте и мени код играо сам и прво коло само нисам знао да се и овде игра, па да уђем у лигу :)

Kad se messi povredio, do kurca baš, nisam ni znao.

Ozil mađija mi kapiten ima 22 boda posle 19 minuta tekme OPAAAAAAAAA

Ja pametan izbacujem Ozila a ubacujem Pogbu i još mu ostalo 4 miliona

Nisam se setio da napravim promene, ostaše Čeh i Hamšik na klupi i tako... Svake godine mi se to dešava, svakog drugog kola otprilike -.-

A ček, Mesi mi bio u startnoj i nije igrao, sada mogu da ga izbacim, i da ubacim nekog ko mi je na klupi a igra sutra ? I plus mi bio kapiten, mogu li nekom drugom da dam kapitensku traku sad ? Mgu kurac verovatno, al aj da pitam :)

Moze Somi, sve moze. :) Ozbiljno. Drugaciji je malo ovo fantazi od onog pl fantazija.

Ja zadovoljan. Odbrana maksimalna za sada, jos da ga je Bane uterao nekako, pevao bih. Ramzi asistencija, jedino Mktarijan zakazao, samo 3 boda. Sutra pun kurac igraca, i Lepi Cane kapiten.

Eto me na trećem mestu a sutra mi igraju još Ciganin Ronaldo, Isco, Akinfeev, Alaba i videću da li Marković ili Weis. Jebo sam mu kevu. Levandovski i Rojs kobjasnili, Ozil i Remzi takođe jebali jako, Uchida i Bane po 7 svaki. Lepo, lepo.

Tucani, danas sam procitao negde da markovic ne igra sutra. Proveri ipak ti jos jednom po netu.