Prijava

Gore u meniju primetićete novi link - "Posteri". Svako može u toku dana najviše 2 da napravi, moguće je komentarisati ih i glasati.

Za sada je ista vrednost glasa kao i za definicije, ali ako se javi potreba, lako ću kasnije retroaktivno promeniti.

Usput sam, zbog zloupotrebe, uveo i ograničenje na slike:
moguće je okačiti samo 5 u toku dana 1 autor može okačiti samo 5 za neki izraz
* autori više ne mogu da ih brišu

takođe, dosta stvari sam pretumbao da bih ovo napravio, tako da ako primetite neki bug (čak iako piše ono "da je ćale obavešten") obavezno mi ovde napišite kako je došlo do greške...

Takođe, posteri se trenutno ne snalaze sa puno teksta. Srediću u hodu to.

Odlično!
Pogotovo oko ograničenja po pitanju slika i brisanja istih...
A oko demota ćemo videti... Nadam se dobrim stvarima. :D

Bravo Kaizene, poslušao me, hvala !

Oho! Ostavljanje komentara bez "reload"-a, e TO je genijalno! A ovo sa posterima... Super, motivišimo decu da više ni na Vukajliji ne moraju da čitaju, samo nek' se šareni. Preventacija rotiranja slika je maestralno sprovedena, kapa dole.

Sjajna ideja za ogranicenje slika..ali mi se posteri malo ne svidjaju...ovo sve vise postaje sarenilo....sve ce manje ljudi koristiti defke..slazem se sa Vehbijom..

Ma neka postera, treba i u vizuelnoj umjetnosti pokazati kreativnost!
Podržavam!

sto se tice vizuelnog ..imate slike uz defke :D ....po meni nije potrebno obratno.....(malo teksta uz sliku)

Sarkazam i ironija se najbolje iskazuju sa par reci,novi vid kreativnosti na Vukajliji,apsolutno podrzavam novu promenu,sajt mora da zivi i da se razvija inace ce da ugasi i pojede sam sebe a vreme ce pokazati da li su promene dobre ili ne.

Note to kaizen: Na profilu nema da piše "broj okačenih postera (x)".

Super, super, super! I za slike i za demote!

A oće li da bidne poster dana?

Ovo nije dobra ideja. Već se postavlja pitanje postera dana...Postavio sam jednu, sad bih je obrisao. Ne postoji ta opcija. Mislim da sledeće treba da uvedeš kaizene stripove.

edit; Ono: Što bi čitali definicije? Zašto bi se trudili da nekome dočaramo, kad možemo samo sliku da postavimo sa dve reči?

Možeš da ga obrišeš.

sa leve strane na stranici gde je taj poster.

@jNy, @Barracuda: dodacu veceras

To znači da će opet da bude zatvaranje na neki sat? :)