Prijava

Evo ja ću da napišem, ali na ovaj tekst, nego nešto bolje da se smisli.

Nije poenta da bude nešto bolje, nego da bude nešto baš onako pritupo i isfrazirano a ne previše trolovski. Koji kurac, nema leba od vas.

Луди Чак

Pa tehnicki i nije vojvoda, valjda mu je oduzeta titula.

Како и не би била, кад је говно од човека. Дође, потпали народ да ратују и после оде у Београд да кара Венди, док ови овамо гину.

Nije poenta da bude nešto bolje, nego da bude nešto baš onako pritupo i isfrazirano a ne previše trolovski. Koji kurac, nema leba od vas.

Pitajte Zyclona da to bude tema u Pačijoj školi, za naredno kolo ili finale, pa vi izaberite koji vam se sastav najviše svidi i pošaljite ga. Recite Vojvodi da je to i bilo organizovano njemu u čast, vole ga deca.

Сјајан предлог.
Зашто волим Шешеља? Или Писмо Шешељу.

Јеботе, како емотивно звучи, као Писмо мајци.

Tako je! Šešelj i ja :)

Драга особа ми је зашешељила душу

Јесен у мом Шешељу

Нешто ме је зашешељило испод пупка (само за 4. разред средње)

стварно шта сте се упишкили одједном? пошаљемо па макар му измамили један мали осмех крајичком усана нама ће то бити довољно. и ово што каже марципан је идеја.

Први пут с Војом на јутрење

Добије Војвода писмо, отвори ћириличну мозилу, укуца њњњ.вукајлија.цом, нађе форум, нађе своју тему, сав усплахиран се региструје да отпоздрави своје следбенике...
"Морате имати 50 поена за форум ња ња ња"
...
Срџбе пун, довати се Војвода црвеног дугмета,
тако га је лако доватио контролну таблу је одвалио
пошаље ицбм, и нестаде пола земље хрвацке

http://www.rferl.org/media/photogallery/25058441.html

1 Cells are equipped with televisions but inmates do not have Internet access.

žao mi je, jebi ga.

+ je on dovoljno dugo vec tamo bez interneta tako da pojma nema sta su drustvene mreze, definicije i slicna sranja.

"vukajvija? tavzanija? zvuči mi kao neko devo antisvbrskih katovičkih svina"

Pacove ako niko ne sme da pošalje ja ću.
Treba izmeniti samo.

"vukajvija? tavzanija? zvuči mi kao neko devo antisvbrskih katovičkih svina"

Наслов нове књиге:
Јудеомасонски плаћенички кмет Каизен и усташко титоистичка модерација. Обвисали ми постев!

Ајде озбиљно му пошаљите то, чак се и ја нудим да се пошаље олдскул, преко ПТТ.

Ја сам за. Можемо и заједно да саставимо или да модификујемо ово већ састављено. Или да пошаљемо овако, мени делује ок.

Možemo da pošaljemo svi različite verzije. Neki ganci iz Beča, turčin iz Srpske, kosovar, vojvodjanin i svi sa istim zaključkom... Koji će nam kurac vukajlija, budemo Mladi Radikali, Slobodni radikali lolo, Šešeljevci, Mlada Srbija itd.
Naš prijatelj Asanž osnovao vukajliju