Prijava

Gde teče pivo tu teče i mokraća, a ovi se nađu pametni da pišu, brate mili.

lol kakvo pisanje po sirotinji, u austriji kazna za pisanje u javnosti 36 evra a u srbiji 4000 dinara

Jesi pišao na travu, beton ili flašu?
Ako si pišao na travu, kazna je 30 eura.
Ako si pišao na beton, kazna je preko 100 eura.
Ako si pišao u flašu, kazna je 75 eura. Ako si pišao u flašu od Heloua sa mudima izbačenim van, kazna je 90 eura. Ako si pišao sa mudima unutra, kaznu ti ne pišu, već si kažnjen. Sve cijene uključuju i PDV od 17% koji će naknadno biti upisan po plaćanju računa.

ne znamo celu spiku,bog zna gde je pisao i kako se ophodio prema murijacima.da startuju te koji soraju gde stignu po tim vasarima,drzava mi imala 3 miljarde evra plusa godisnje.

е, не може, јебига, ако је стигло решење, а он се крије и не јавља, извршавање није могуће и у том случају не може да застари. као кад избије рат и слично.
едит: ал' може да наступи апсолутна застарелост (дупло од рока предвиђеног за застарелост), дакле две године, ако је тачно ово да извршење застарева после 1 године.

а да се вадиш на друштвено корисни рад, како с тим иде? одрадиш 4 дана по осам сати и аукурац.

da startuju te koji soraju gde stignu po tim vasarima,drzava mi imala 3 miljarde evra plusa godisnje.

+1

oćemo reda, i oćemo sve druge po srbiji da menjamo na bolje, država govnjiva propada, mladi nemaju posla, država duradi nešto, a kad ti napraviš sranje onda muljaj samo da prođeš nekažnjeno...plati to, samo ćeš da gubiš živce i budeš u stresu dok se suočavaš sa ko zna kojom budalom, dok ti dolaze da te privode itd

ma ti si neko veće sranje pravio nego nećeš da kažeš...

не сери, ненин, постоји и код нас као казна, поред затворске и новчане.

будеш домар у некој школи 4 дана, ил' окопаваш цвеће, шта те боли јајо, ЕЛ СРАМОТА?!

Ja mislim da ti nisi piš'o. To si samo dodao da bi mi mislili da si kul.

ili daj ta 4,nemoj da si sisa

zasto bi dao ako vec ne mora?

Sad ja ispadoh budala, a ti pišaš na javnom mestu.

ja mislim da je on ipak srao a ne pišo

postoji i sansa da je bacakao majmuna

Napiši im
OĆE NEKO KURCA ZNATE DIMAM

Tema me je malo podsetila na ovaj vic.

Dolazi muž kući pijan kao letva, košulja mu cela ispovraćana, smrdi.

Kada ga je žena videla takvog počela odmah da viče: - " Pogledaj se na šta ličiš, stoko pijana, opet si se uneredio od alkohola".

Na to će pijanac: - "Dušo nisam to ja, to se neka budala ispovraćala po meni, evo dao mi 10 eura da mi se izvini, pogledaj" - i izvadi novac iz džepa.

Uzima žena pare i kaže: - " Ovo nije novčanica od 10 eura već od 20", a na to će pijanac, pa malo mi se usro i u gaće.

zasto bi dao ako vec ne mora?

kada dobijes 25,pa posle smanje na 4,a ti hoces jos manje...mozda ti se to obije o glavu...6 i kusur puta manje u odnosu na prvobitnu kaznu.malo li je...proslo je 2 godine,grba ce proci 99 posto.

Priznaj slobodno, sad sam konsultovao advokata i kaže da se 4 hiljade dobija za kenjanje u javnosti.

Нисам читао све, ако је то прекршајни суд, застарева сигурно. У најгорем случају за 4 године, судија мора за две године од датума прекршаја да реши предмет, а онда та казна коју донесе застарева за још две.