Prijava

Evo jedna kontra tema ove teme.

Molim vas da opet trajno banujete Pazlfoksa i fejda. Smaraju, dosadni su, kenjaju, ništa od njih nema dobro. To traži 90% autora i na četu i na forumu. Ako može, bilo bi jako lepo. Moderatora koji ih banuje častim pivom.

EDIT: Fejda posebno, jer je dosadni kreten koji samo smara ljude niskim podjebavanjem i iznošenjem privatnih podataka. Stoker dosadni.

Na četu neki retos Nato.

Fejd smara, vređa, provocira i kači male sise. TRAJNI, odma'.

Ko je fejd?

Лик који открива приватне информације по чету.
ЕДИТ: Туђе информације.

Елем, због тога Фејд.

Пазлове нападе нарцисоидности и могу да се истрпе.

Predlažem da se banuju svi koji misle da JARRI-MATTI LATVALA nije moćno ime i prezime. JARRI MATTI LATVALA JARRIIII

ja mjenjam Pazla za krupovrbaskog zmaja. stvarno ljudi, banujte ga, jer će se ovako samo unazaditi bivstvujući na sajtu. taj pokretni smisao za humor, taj zavodnik smirenog stava, pogleda neuhvatljivog a opet kojim kao da te istražuje ne treba da bude ovdje, jer će Vukajlija uništiti to vjekovima čekano blago Balkana. shvatite, on ima dva brata koja su položila vozački iz prve. morate priznati da to uopšte nije mala stvar, koliko god se činilo da jeste. nije.

sad znam kako se poznati osecaju kad traze svoje ime preko gugleta, hvala vam za 15 minuta slave, mwa xoxo

I onda neko kaže da ja želim biti u centru pažnje hihihi.
Otvaranjem ovih tema pokazujete samo da imate komplekse (ma koliko to otrcano zvučalo) i da želite biti moderatori i donositi krupne odluke na ovom sajtu jer nijeste sposobni to činiti u svom životu.
Ne shvatiti ovo kao atak, samo kao jednu usputno odrađenu psihoanalizu.

PS: I da, mislim da je ovo jubilarna 5. ovakva tema. Svaka čast na mini jubileju. Šteta što ne mogu reći isto za kreativnost.

ТО ЈЕ АТАК НА ТВОЈ ЛИК

Fejda posebno, jer je dosadni kreten koji samo smara ljude niskim podjebavanjem i iznošenjem privatnih podataka. Stoker dosadni.

ključne reči SMARA, DOSADNI
bole me kurci da l' neko zna kako se zovem i odakle sam, da li mi je stolica tvrda ili i ne baš, al' nemoj da me smaraš dosado!

Cijenim da si želio reći nešto vrlo konstruktivno Tandrčak ali opet nekako je neartikulisano da bih mogao shvatiti.

Pazl je loš trol ali dobar autor, stoga sam protiv banovanja pazlfoksa.

Не брате, само цитирам велику народну уметницу Венди из њеног мегахита Уцена.

http://www.dodaj.rs/f/1r/Dp/2qArzdzA/2/capture.jpg

Pazl je loš trol

Šta ste navalili da sam trol, samo pričam ono što mi je na pameti. Imam dovoljno virtuelnih muda da kažem ono što mislim na internetu i da me boli kurac što će se zbog toga neki "kul" lik naći uvrijeđen.

EDIT: Isto i u rijl lajfu, doduše imam skoro 2 metra i lijepim šamare đečurliji pa se ne računa.

Кога бре заболе за чет и за све што се тамо ради?

pazla nikako banovati, nikad me nije smarao, niti bilo šta drugo mi smeta kod njega i što kaže deki, dobar je autor... što se fejda tiče, nemam pojma, smara ponekad, al' ništa posebno...

i realno, dosta više ovakvih tema, više me smara kad vidim njih, nego bilo kog trola, stokera, itd.

Pazl je okej.

A na Fejda mi se već žalilo nekoliko autora zbog smaranja, vređanja i iznošenja privatnih informacija.

Pazl stays, Fade bye, bye.

Sve Crnogorce treba banovati.