Prijava

Mislim da je u Firenci Roze.
Video sam Mona lizu

super tema ja imam vise dogadjaja
2 druga debila u grckoj su hteli da se popnu na terasu od hotela da bi gledali drugarice kako se presvlace i posto je bila u blizini neka kuca oni uzmu merdevine i stave na nekakve ribarske mreze i poderu ih . razrednici skidali pare sa kartica a posle kad smo dosli kuci morali smo da platimo svi

a neki likovi iz drugog razreda napunilisu kesu vodom i bacili kroz prozor i pogodili nekog decka i lik zavrsio u bolnici . alicno moja iskustva pisem kad budem imao vremena

toliko havarija na svakoj ekskurziji da ne znam odakle da pocnem i zavrsim,za svaku posebno bi morao pisati referat

Pa ja idem za 20 minuta, hvala na ispovestima drugari, Dionysio, hvala na savetima :D
btw why the fuck ste vi ljudi budni u 4 ujutru?

чекамо да те испратимо на екскурзију

Srećan put malecki i nemoj da jedeš mnogo da ne bi povraćo u busu. :*

Mi kad smo bili u Luvru drugar zalepio Mona Lizu pljucom. Razredna uzela da briše maramicom i Milicinim acetonom al razmazala još gore pola slike fleka.
Sreća što su imali fotokopiju pa zamenili inače bi morali da skupljamo pare da platimo da neko nacrta novu

Mi kad smo bili u Luvru drugar zalepio Mona Lizu pljucom. Razredna uzela da briše maramicom i Milicinim acetonom al razmazala još gore pola slike fleka.
Sreća što su imali fotokopiju pa zamenili inače bi morali da skupljamo pare da platimo da neko nacrta novu

Sprdaš? lololo

Mi kad smo bili u Luvru drugar zalepio Mona Lizu pljucom. Razredna uzela da briše maramicom i Milicinim acetonom al razmazala još gore pola slike fleka.
Sreća što su imali fotokopiju pa zamenili inače bi morali da skupljamo pare da platimo da neko nacrta novu

Ne seri da si gledao mister Bina?
Inače, ne možeš nikako da je zalepiš pljucom, ima providnu pregradu, neki kurac, čuva je od propadanja (od vremena) ali i od ljudske ruke. Mogao bi možda da razbiješ tu pregradu, da te ustrele udupe, a neko drugi da pljune sliku, pa i njega da ustrele. Loš trol jbg.

kad sam bio na ekskurziji ja prišo nekoj curi iz čačka i reko joj sta radis i ona rekla dosadjujem se i ja reko ajmo napolje malo da sjednemo ovde je jaka muzika i ona rekla ajmo i izasli ispred, sjedili na nekoj klupici i poceli se ljubiti i posle smo otisli kod mene u sobu i spavali se pa se morali rano probuditi jer su drugovi dosli iz grada pa me zezali pa sam je morao pratiti na drugi dio paralije jer je njen hotel tamo bio a oni isli rano ujutro kuci pa sam se pozdravio sa njom i dao joj lazan broj telefona i rekao joj lazno ime

САЦЕ ВРАТИО ОТАЛЕ
Добио батине од шиптара кад сам бранио друга, модро ми изнад сисе мајку му шиптарску јебем. Умало нисам фасово сто у главу у тучи, који ми курац треба да растављамо голупчиће. Попио хектолитре пива, у Предејану купио флајку вињака и полако до грчке. У фулу све ејеееееееееј. Гузио, спаво нисам... У КОМПЛЕТУ
ПЈЕВО ОЈ КОСОВО КОСОВО У ГРЧКОЈ ИСПРЕД ЦРКВЕЕ

ja morao sa razrednom da dezuram na hodiniku do 4 ujutru jerbo sam stavio carsav preko sebe ko duh i pokazivao joj kitu prstima

Dyonisio nekog drugog ti zajebavaj.
Ja kad sam bio u Luvru ti si lizo rumenka u Brankovini ili Trliću.

Imo sam par doživljaja na ekskurziji i bilo je lepo.

nisu hteli da me vode na matursku u osnovnoj. ono je bilo u 7om.

Bilo mi je kul. Naučio napamet celu Cecinu diskografiju. Obišao celu Grčku. Imali smo vodiča, jebote, lik priča 7 jezika i uzima 60 jevreja dnevno, mada je, bukvalno, pričao 5 sati bez prestanka. Stali mi tu kod Epidaurusa, lik priča o tome i mota džoint bez gledanja. Naravno, 99% generacije ga je mrzelo zato što je hteo da ih nauči nečemu na ekskurziji. Posle ga dodali na fejsu i jedan lik ga obeležio na slici gde su ga svi zezali u komentarima, on ih sve izlajkovao, nekima lajkovao i profilne...
U Atini su se neke devojke toliko ponapijale od one metaxe da je jedna uspela da mi upadne u kofer. Na Omoniji bilo kul, video real,(polu) live narkose kako umiru.
U Lutrakiju se kupali, posle u 3 ujutru neki ludaci poskakali u vodu, pretili im ukorima i tim stvarima... Posle bila scena kao iz jebenog filma: 3-4 lika, samo u gaćama, se pentraju okolo po terasama dok jedan mlatara po gitari.
Bili u 2 različita kluba.1. je bio u Leptokariji, gde sam pio ouzo za 7e(najveće sranje ikada) i 2 piva za po 3e. Kako se noć dalje razvijala, skinuo sam nalepnice sa još 12 piva (nisu sva bila moja). Uginuo od dosade. Posle u Lutrakiju je bilo mnogo bolje, sprdali se dosta 1. dana, proveo oko 2h unutra i bilo mi je ok, pio 2 koktela za po 7 evra, a drugi put su nas čak pustili i da budemo sa drugom školom u istoj diskoteci :O. Taj drugi put samo unutra proveo 10 minuta i nisam popio ništa, pošto smo ortak i ja oktrili bar gde ti daju koktele u tekilinim čašama, i sve dok ih eksiraš, oni su po 1e, a lik davao meni jedan besplatan za svaki koji je ovaj moj drug kupio, tako da smo se posle vratili nas nekoliko tamo i cirkali. Tekilu je davao za 2e. Sve u svemu, kao i sto se uvek smorim u klubovima, smorio sam se i tad.
Zvao jednu na pivo, ali se pogubili posle po Lutrakiju, pa nije bilo ništa od toga. Posle pričali s vremena na vreme, prijavio se kod nje da volontiram u jazasu i sad zvučim ko klinka od 10 godina, ali lajkovala mi profilnu ^^

Peri, da ti nisi iz Kragujevca lolol

sad zvučim ko klinka od 10 godina, ali nes jebat Peri ^^