Prijava

Naslov sve govori. Umete li da djuskate ili imate dve leve noge? Jeste'l pokušali?
Smatrate li da treba?
Ja volim da plešem, umem, i djuskam kad god imam priliku.
Dok Muž recimo, ima dve leve noge, ne ume, i ne interesuje ga da nauči, osim eventualnog stiskavca s vremena na vreme.
A ja se i danas sva oduševim kad na nekim porodičnim veseljima vidim svoje matorce kako plešu valcer, jer se u njihovo vreme to smatralo osnovnom kulturom.

Последњи пут кад сам играо коло ухватио ме грч и нисам мого да одам нормално двадана. А за ово остално не знам, обично сам пијан кад се пустим у те егзибиције па се не сећам.

pokušao jesam, nisam godinu dana izlazio iskuće zbog blama nakon toga. NIKAD VIŠE.
ja sam onaj lik na veseljima što sedi sve vreme i ustaje samo da ode do vecea da se isprazni i napolju da udahne vazduh.

Nisam peder hvala Bogu

Batch, pa kad se 'vataš u kolo a nisi u formi, nije to naivna fizička aktivnost.

MJSD, a šta si to pokušao ako nije tajna? Baš me interesuje. :)

Treniram ples vec 13 godina, vise puta bio prvak Srbije u plesu. Ako ima neka pitanja o plesu mozete slobodno mene da pitate. A ovakvi komentari o pederima stvarno mi nisu jasni, pa na vojnoj akademiji se od davnina ucio ples, sto opet dokazuje da si gospodin ako znas da pleses a ne peder.

ma šta nisam, i sambu i rumbu i šotu. Bio pijan, skido se go, budala

bangav sam ionako,pa nisam za plesanje nikako,al voleo bi nauciti salsu npr,mozda odem na casove neke

Treniram ples vec 13 godina, vise puta bio prvak Srbije u plesu. Ako ima neka pitanja o plesu mozete slobodno mene da pitate. A ovakvi komentari o pederima stvarno mi nisu jasni, pa na vojnoj akademiji se od davnina ucio ples, sto opet dokazuje da si gospodin ako znas da pleses a ne peder.

Ау брате каква педерчина...

Bravo COa, koja plesna škola ako nije tajna?
Ja baš volim kad muškarac ume da pleše i žao mi sto Gospodin Žmu nije u tom fazonu.
Ima plesova koje možeš i sa društvom, ali ima i onih koje bih samo sa mužem.

Inače, ja sam mislila da kad neko ne ume da pleše, da se prosto ne trudi da nauči,
kasnije sam shvatila da ima ljudi koji prosto nemaju osećaj pa to ti je.

EDIT: Moja kuma je muža upoznala na plesu, i dan danas idu jednom ili dvaput nedeljno.

Mislim da su "gej" i "peder" neki od blazih izraza kojima sam nazivan...

Volim da igram. Umem da igram. U svoje vreme završio prvi stepen plesne škole (english valtz, jive, rumba, cha-cha-cha etc. etc.) Kolo se valjda podrazumeva. :)

Inače, kao klinac sam bio veoma stidljiv u pogledu igranja.

Јел знате оно кад се нађе нека паметна бабатетка на свадби или сличном весељу која узме неко дете и уведе га у сред кола, и онда сви играју, а оно јадно дете само бацакају лево-десно?

Е такав бих ја био у колу. Зато не играм коло и бежим да једем пљескавице и купус салату кад се оплете, не би ли ме неко навук'о.

Ђускање и остало умем, мада морам да попијем и кад се отрезним увек ме бламчина, значи иако ником сигурно није то било ништа чудно. Мене бламчина увек касније и имам осећај да сам изгледао као дилеја, иако бар 50-60% људи има горе ђуск покрете од мене.

kod mene obrnuto od ujka sime...ja sam kao klinac plesao i voleo da plesem...uz sve...200 na sat,ajde da ludujemo ove noci itd...sad valjda dozivim transfer od sebe-klinca i vise ne volim da plesem :D

koja plesna škola ako nije tajna?

Plesni klub "Bailamos" Pirot

Sigurno si feminiziran i mlataraš rukicama i nosiš kesu i torbicu dok ti je nadlaktica podignuta gore.
Mešaš kad hodaš.
Znam ja takve.

mene bi manje sramota bilo kad bi me pred svim svatovima izveli da kenjam i da me snimaju nego da uzmem digram. Ne znam jebote operisan sam. Na primer u tuči znam dosta dobre pokrete i poteze, al u plesu nemam pojma

Poznata priča. :)
Mada ne znam zašto, realno, najsimpatičniji start koji sam čula u poslednjih par godina je bio:
Hajde da plešemo.
Doduše nisam proverila ume li, pošto sam sam samo mahnula domalim prstom desne ruke, ali da nije to bio slučaj...

Јел знате оно кад се нађе нека паметна бабатетка на свадби или сличном весељу која узме неко дете и уведе га у сред кола, и онда сви играју, а оно јадно дете само бацакају лево-десно?

Uuuu, brate, znaš koliko puta mi je bilo došlo da takve likuše našamaram ? ... Ako hoćeš dete "da učiš" da igra kolo vodi ga na "keca" jer tamo će najmanje smetati i bar meće biti razvlačeno kao gumerabika od strane ostalih igrača.