Prijava

krajslere trebao si ostati u kondomu

Rasni, tebe kad je ćale pravio nosio je kondom? Pa onda guro spermu mami u šupak iz kondoma pa si tako nastao, jel? Ovo se ne zezam, ovo stvarno pitam, ne razumem.

pa vidim posto si retardiran da si nastao greskom jer takovog debila je tesko roditi

Kako misliš retardiran? Pa znam da brojim do 15...

al uz pomoc gugla

Zar je ovih 5 strana stvarno pokušavanje kopiranja jogurta? Lošo, lošo...

selenijum, daj ako imaš link od jogurtovih "govora". Kad sam se ja registrov'o on je već bio banovan, pa ni ne znam o kome je reč.

'Бемти псовку, толико ми постало непријатно док оно читам, ко мене да је вређао.

Ал је усро Јогурт...

E sad da vidim neku bar približnu psovku njegovoj :)

Auh brate, ostao sam ukočen.
E, sad, kad bi neko ponovio isto, bilo bi vredno bana zaista.

E sad da vidim neku bar približnu psovku njegovoj :)

Nije to psovka nego klasično prozivanje, a može i gore.

Не сери бре Селенијум, ти оћеш неке псовке да чујеш као фора а у ствари желиш да те пљујемо јер си мазохиста, сто посто си и старијег брата молила да те понижава и лупа те курцем по челу у паузама пушења и лизања чмара. Глумиш неку мушкарачу ту а у ствари си само сељанчура са црним испод ноктију, ниси ти ни за кухињу ко остале жене ти си само за њиву и за брисање прљавог курца. Ко би те са чистим курцем пипао? Не бих ни ја чак ни када се одвалим од алкохола и дроге а тада бих јебао и дебелу циганку. Осим њиве можда би једино прошла као аутомеханичар са цигаром у устима да те главни мајстор злоставља(не у твом случају) гедором 18-ицом док ти глава виси у каналу. Мршћи сада копај кукурузе рукама јер неће мотика мотиком.

Пих. Прочитао сам себе и млако је то...

AHAHAHAHAHA, hvala ti selenijum, suze idu od ovog komentara, možda najbolji komentar na celom sajtu, valjao sam se prvi put kad sam pročitao evo sad opet.

Koje ste vi neznalice, jogurtov napus je jedan od najjebitacnijih stvari na sajtu uopste. Rispekt za otvaraca teme sto je pokucao na vrata zaboravljenog asa.

Pseto, jel su te jebali u zakržljali mozak kurcem ili si učio sestru kako da... ma nemam inspiraciju jebote

Оплети бре Крајслеру ко га јебе...

Sam sebi bih mogao da najslađe ispsujem sve što imam i da se tu lepo pokažem, a kad za druge smišljaš neke psovke, deluje previše namontirano i samim tim glupo.