Prijava

ahahahaha koje ste prkno od države skoro ko kosovo

ROBE, dođi u subotu 08.04. da zajedno nađemo slobodu. 27 godina tražimo izlaz iz ovog tunela. Što smo više trudimo, više nas guraju u mrak.

Ne brini, nemaš šta da izgubiš. Vjerovatno nemaš posao, ili ako ga imaš - bijedna je plata, a prema tebi se odnose kao prema ROBU. Sad su te prodali zapadnim silama, da iz tebe izvuku jedino što ti je ostalo - ŽIVOT! Zato više ni život nemaš ROBE.

Pozivamo veterane rata 1999-te, kao i vojne penzionere bivše JNA. Pozivamo vatrogasce koji su gasili pogođene objekte, medicinsko osoblje koje je liječilo ranjenike i porodice koje su izgubile članove u ovom ratu. Pozivamo sve one koji misle da Crna Gora ne treba da bude u društvu sila "osovine", koji poštuju žrtve pale u ovom ratu. Pozivamo na kraju DF, DEMOKRATE, DEMOS i SNP da nam pomognu da iznesemo organizaciju ovog protesta.

Uzeli su sve, ostao je samo obraz. Prošlost ne možemo da promijenimo, ali možemo ispisati istoriju dostojnu ove zemlje. Ne plaši se ROBE, ne mogu ti nanijeti veći bol nego što su to već uradili.

https://www.facebook.com/events/1840604759521842/?ti=cl

Možda smo prkno ali se trudimo da ga izbijelimo. Fakat je fetiš bijelo čokoladno oko.

Mesjo ako sam ja skapirao ti si clan nekog politickog pokreta/neke stranke tako nesto?

Kakav motivacioni govor, da necemo ovo opet na Dubrovnik?

Kakvi na Dubrovnik, to su nam sad saveznici

Sig sam da ce Emilo dosta ohrabriti narodne mase.

Rekli su u političkoj sceni u CG, ovo vam je sig ovako.

Dijabolicni mnogougao crnogorske politicke estrade ili sta ste u cg politickom horoRskopu:

DF - ako ste protiv DPS, a za Rusiju.
URA - Ako ste protiv DPS, a za Ameriku
DEMOS - ako ste za Crnu Goru, a protiv DF
SDP - ako ste protiv DPS, a za DPS
SNP - Ako ste protiv DPS iz edipovog kompleksa
Socijaldemokrate - ako ste protiv SDP iz edipovog kompleksa
Demokrate - Ako imate talenta za graficki dizajn
Bosnjacka stranka - ako ste protiv Srbije, protiv Rusije, protiv Amerike i protiv svinjetine.
Hrvatska Stranka - ako ste za DPS ali vas opravdava podrijetlo.
D. Unija Albanaca - Ako vam vjera tako nalaze
SRS - ako ste za srbiju, za putina, za drazu mihajlovica, vojvudu djujica, karadjordja, stefana nemanju, svetog savu i devet jugovica.
Liberalna Partija - ako ste za DPS dobrovoljno.
Pozitivna - (rezervisano za 5 osoba u drzavi)
Alternativa - ako vise ne vjerujete nikom, pa ni sebi, samo znate da ste protiv DPS
KP - ako su vam unuci za SNP
Nova Srpska Demokratija - ako ste za Vucica
Gradjanska - ako ste muz majke sa troje ili vise djece
Pokret za Promjene - ako ste majka sa 3 ili vise djece
DPS - ako prodate licnu kartu ili ako ste umrli.

Dje ste kukavci, radi li ovo uopšte više? Sve se raspada ko nam mala i napaćena Crna Gora

korak 1: požali se da nema posla u Crnoj Gori

korak 2: stavi na fejzbuk works at "Ovo je Crna Gora, ođe se ne radi XD"

Sad stavljaju "direktor et ovo je Crna Gora odje se ne radi"

Evo se radi, bar je Tramp radio za nas sinoj.

kako zapali onaj zastavu juce kakav pro i to ladno zato sto je dobio 20 dana u zatvor brate 20 dana u zatvor ili da platis 500 eura pa sig svako bi izabra spuz plus brate sto je to spuz gg wp sig

DEMOS - ako ste za Crnu Goru, a protiv DF

Ne razumijem ovo... Demos realno djeluje kao najozbiljnija ekipa među našim političarima ali nikad neće onako odmjereni ništa uraditi. Možda na predsjedničkim izborima ako opet budu nastupali zajedno sa SNP-om i URA-om.

SDP - ako ste protiv DPS, a za DPS

Ovo je netačno. Ranko je najjači kralj. On i kad je bio u koaliciji sa Milom bio je prejak lik. Nešto kao Di Marija... Možda ne gotiviš PSŽ ali ne možeš da ne gotiviš Di Mariju... samo Ranko ima karakter više kao neki Riberi haha

Taj momak sto treba u zatvor jedna od najiritantnijih glava u CG sig

Je suis Delta City...
08/04
#neverforget

što bi za ovu bombu u atlas kapital? Ostroga mi ja tamo nikad nikoga ne vidim, danas se vraćam sa posla prolazim kad ono gužva sve narod se tamo skupio. Ostroga mi ka da im je merak da eksplodiraju