Prijava

Mojkovac i Berane 34

To ide u korist opozicije je l tako? Da ocekujemo neki drzavni udar nesto

Na proslim im izaslo 73.5% tako da je ocekivano da je velika izlaznost

Opoziciji brate
Dogorilo

Jasno nego sam video kako dovlace iz nemacke babe za 250e da dodju da glasaju i te fore. Obicno je bolje za opoziciju sto veca izlaznost al sad cemo da vidimo

Prema podacima CDT-a do 11 sati glasalo je 34,9 odsto birača odnosno 188.500 građana sa pravom glasa.

трећина земље гласало до 11 лол. а и има нека фора да опозиција гађа да се иде што раније на гласање а после ваљда да ватају шиптаре кад долазе.

Pa eno blokirali neke autobuse što su došli sa Bosancima mislim

Sa Bosancima vazda problem

Haha, ti bosanci uvek jajare

Dobra fora to da izadju ujutru, i da posle ganjaju botove da ih gangbanguju

U jednom pravoslavnom selu u Bijelom Polju, da ne kažem sad kojem, izlaznost 97%

(:

које село, што не би рекао?

jes pa da me jure čika bulje :D to je moje selo zato neću

juzni region (albanci, bosnje, fake licne karte) do 1 sat 54 % hahahaha.... sto rece onaj u juznom vetru, a sto cini Milo, ne moze mu niko nista, vladace 100 godina.

Бомбаје, буразеру, ајде погледај мало детаљније шта год да гледаш, немој тако бинарно. Ево ти инфо са ДИК-а Црне Горе:

U Andrijevici je do 13 časova glasalo 43,01 odsto birača, Baru 54,8, Beranama 61,3 odsto, Bijelom Polju 55,05, Budvi 47 odsto, Cetinju 48,22 odsto, Danilovgradu 55, Gusinju 26,68, Herceg Novom 55,54, Kolašinu 56,4, Kotoru 40,32, Mojkovcu 68,26, Nikšiću 57,73 odsto, Petnjici 27,38, Plavu 40,47, Plužinama 63,38, Pljevljima 65 odsto, Podgorici 51,25, Rožajama 35,69 odsto, Šavniku 68,38, Tivtu 48 odsto, Tuzima 47,59, Ulcinju 37,02, Žabljaku 57,85 odsto.

Као што видиш, најмања излазност је у Гусињу (26,68), Петњици (27,38), Рожајама (35,69) и Улцињу (37,02). Ај сад погледај демографску структуру тих општина.

хезно, колко вас има у том селу отприлике

nekoliko stotina, 300-tinjak, samo što sam ja u gradu, ali to mi je selo
bombas, u herceg novom, budvi, sutomoru sve sami srbi... samo ulcinj albanski. a mala je muslimanima izlaznost jer oni čekaju bolju ponudu kako se glasanje privodi kraju, mada jako malo ih je i došlo ovog puta, oni uglavnom žive sa strane

По овоме како је кренуло, неће му бити довољно ни 50к да украде. Мораће да падне крађа века да би се извукао.