Dobro jutro, Crna Goro!

  1. hahahaha skauze je l ovo tvoj neki pejović. niko ne spori da su crnogorci postojali ali ste potpuno promijenili identitet i kulturu zbog novih osvajača čitaj evropske unije, do te mere da ste izglasali gej brakove i trandže i ostalo, je l ti to milo? (Milo hehe)
    a inače kako se ovo izjasnio krsto zrnov 1929. godine ne vidim dobro
    https://www.in4s.net/wp-content/uploads/2018/09/pasos-lijez-krsto-zrnov-popovic-1.jpg

  2. hezno brat ko da zivi na marsu a ne u cg ahah, SKANDAL SKANDAL znas li da je u srb premijer lezbo brt identitet propo nacisto

    od osvajaca samo - tece vino crveno

  3. msm u stvari ajde neću da koristim gejeve i to, to je problem i u Srbiji, nebitno. ali ako Crnogorci nisu bili Srbi objasni crnogorsku trobojku, petroviće, sva Njegoševa djela itd... ili je to duboka četnička država Srbija izmislila

  4. evo taman napisah nisam vidio. ali baš je gej mijenjati etnički identitet zbog para brt a to ste svi kolektivno kao nacija uradili

  5. u stvari to smo svi uvijek radili zašto postoje razni plidui

  6. objasnim crnogorsku trobojku time sto postoji jos 300 trobojki u svetu, objasnim ti njegosa u 2 recenice, on je na 1000 mesta crnogorac i na 1000 mesta srbin, lako, kad god govori u kontekstu vjere govori da je srbi zato i spominje "kunem vam se vjerom obilica" a kad govori o crnogorkama koje zale svoje mrtve veli "kosa mlada na groblje junacko siplje li se BULAH ka SRPSKINJAH" dakle poturcene crnogorke bule pravoslavne srpkinje. Tako isto i Marko Miljanov veli "skupi se se sve tri vjere, srpske, turske, i latinske". Zato si ti srbin a plidu musliman zbog vere iako se mozda iz istog gnezda, evo u 10sec uz tri piva prskam 1896 istinu u oci neznalicama

  7. ali baš je gej mijenjati etnički identitet zbog para brt a to ste svi kolektivno kao nacija uradili

    zbog para velis se prodali, na 100 biblija ti se zakunem veliki srbin iz gusinja sto psuje majku crnogorsku mi se hvali koliko para uzeo tako sto je otkupljivao za mila licne karte prije ono 200 eura komad, aaaaajde mani me casti i postenja litijasa, zbog para zbog para ljutog trolovanja

    edit:

    za gospodara nidzu sto je srbova kad mu bio obecan srbski presto pa kad su ga ispalili onda bjese "ko crnogoj gori ne bio vjeran bogom i ljudima bio tjeran" i "crna gora je crnogoraca" ee moj hezno, a za pare

    “Jednom zapita Gospodar u Biljardi Novicu koji su bolji, ili Srblji ili Crnogorci. Novica mu na to odgovori: ‘Gospodaru, bolji Srblji, zato što su jači i bogatiji.’ Tada Gospodar pljune mu u brke, i grdno mu se nešto izbleji! Novica jadan ublijedi, a pokojni Pero i Đorđe dovate ga te ga povedu u kuću, i od zlije misala razaberu ga s razgovorom i pićem. I po tome malo postoji, pa s golemom familjom s Cetinja otide u Moraču. I da nije pomišljao na svoju sitnu dječicu, baš ćaše učiniti krvavo obileže.“

    (Iz knjige “Kotorska pisma”, 1963 : 113. Događaj je zabilježio Vuk Popović Rišnjanin u pismu Vuku Karadžiću 31. 1. 1854.)

    vazda se znalo

  8. mogao si odvojiti bar nekom tačkom usta te jebem ništa te ne kapiram, ali ovo što sam skapirao ti i sam kažeš da je Njegoš i Crnogorac i etnički Srbin je li. u svakom slučaju budi crnogorac brate ne kažem ti ništa samo ne budi šiptar

  9. sto je otkupljivao za mila licne karte prije ono 200 eura komad

    znači isto izdajica? šta to dokazuje. i jesi realno rekao da srpska i crnogorska trobojka nemaju veze jedna s drugom. moj brate vidim da s tobom nema priče nemoj da mi se ljutiš evo ti si crnogorac 1500 godina unazad jer ti je lakše da lažeš sebe, makse

  10. sutra pisem sad sam u armin fazonu ne ljutim se no sam veseo i sipam FAKTE

  11. Montenigger infighting, spremte se spremte kokice

  12. ko nas zavadi mir hajde da se izljubimo braco brdjanska #nohomo #dobromozdamalo

  13. Kuku, ovo Hezno dobiva sa hendikepom. Em ide u teretanu, em je skauz loš taktičar ( seti se ličesa ).

  14. “Pogledaj popis milogorac” - crnogorska verzija za onu “skini ikone sa tavana” upućenu pliduancima

  15. ovi sakuzovi argumenti su na nivou e cu sad ces vidis ovo ociju mi istine

    pamitm skauza ovde kako je pricao svojevremeno o tome kako milo vodi pametnu politiku lol. izgleda odustao od tog koncepta u midtajmu

  16. Patosuistiljudimogosinaklupidaspavašavidinassad.

  17. Zar se Paninaro za ovo borio

"vukajlija.com estimated worth is $111,500.2 USD."

WebSiteOutlook | 20. Februar 2011.