Dobro jutro, Crna Goro!

  1. haha mirobulj lazov kao i svi, cela istorija vam pociva na lazi, kakvi ovi srbi iz cg haha niko nikad ne spominje srb iz cg samo crnogorce, primer

    Holandski putopisac Henri Van Der Mandere (1913) kazuje o Crnogorcima:
    ”Crnogorci čine, a to su veoma jasno pokazali tokom rata sa Turskom, tako poseban narod kakav se ne može sresti nigdje drugdje, pogotovu ne u našem dijelu svijeta. Kol ih u svojim zapisima poredi sa narodima..

    uvek se ubaci malecna laz, prelako, preeelako

  2. Kucajte francuzi o crnogorcima isto je bukv niko ne ubacije “srbi iz cg” nego lepo i jasno crnogorci prekinite sa lazima plss stahp, leave britney alone

    Edit

    Vidi ga ovaj cara ja velicao mila, za jednog ljutog troldziju prilicno si glup i lako te je izmanipulisati

  3. Ma kakvi holandjani i francuzi to sve ubazde sto hoce da nas zavade, ipak bih rekao da se ovde hezno nije zezno

  4. Aubrt ala skauz tone u mocvaru

    Pa ovo je prijatelju lvl ko kad bi melk poceo sa govori da je srijemac bio oduvek a ne vojvodjanin i kako im je cela istorija lazna

    ps iskopacu ovo za mila

  5. Kada su ga pitali: ‘Šta si ti, đedo?’, on je rekao: ‘Crnogorac’. ‘Znači nisi Srbin?’, pitali su ga, a on je odgovorio: ‘A ne, no sam Turčin'

  6. Nacionalizam je tema za one do 300 evra prihoda mesečno.

  7. Nacionalizam je tema za one do 300 evra prihoda mesečno

    Kroasanska repka i saciri apruvd

  8. Dobar mujo al bolji je onaj, a djede a sta je sa tobom bilo

    A mene su silovaaali XDD

  9. Vidim da kroasani dosta kmece oko ove rez za genocid ustasa u ww2 na crnogorce sto su usvojili, da se zabranjuju ulazi u rh da su otezani ulazi na granicama i sl

    Gde je problena ne vidim kome to smeta

    https://www.index.hr/vijesti/clanak/pretuceni-otac-i-sin-iz-konavala-zaobisli-su-kolonu-a-ovi-su-to-krivo-protumacili/2586081.aspx

  10. Treba sustav softverski pojacati ali nema ko, jovor tera chatgpt da pise pesmice umesto da programira

  11. Cuj ovog iz vojvodine sto se mjesa u tudje poslove cc

  12. znamo svi zašto se krije xe xe cg ima dvije opcije u bliskoj budućnosti

    1. očigledno lažiraju rezultate popisa jer je previše Srba i izazovu građanski nemir
    2. malo pametnije lažiraju rezultate popisa jer je previše Srba i izazovu političke pometnje

  13. ma nemora ni da se ujedinimo, mozemo u dve drzave ziveti samo granicu da sklonimo ima da izranjam govna svako leto kanticom

  14. i montinigrene steramo u misje rupe da pevam da gledam u asfalt

  15. монтенегрине пошаљемо тамо где припадају..
    у албанију

  16. vi ste odmorili od nas od 2006 boli vas kurac, ne znam zašto se cetaši toliko busaju u prsa kako imamo more aaaa mi imamo more vi nemate more, a ko nam dolazi na to more da jede, pije, jebe i sere po ulici, pa srbijanci lol, ižive se ovde i vrate se kući da mi čistimo za njima i još treba da im zahvalimo jer bez toga ne bismo leba imali

  17. msm kakvu korist imam ja od mora kao prosečan građanin koji nisam vlasnik apartmana, apsolutno nikakvu, jebe mi se za more baš. da imamo neki standard pa da kažem vauuu vidi koliko smo ispred srbije, a zapravo isto živimo, i šta kurac onda

"Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“"

Danas | 06. Novembar 2008.