Dobro jutro, Crna Goro!

  1. Hezno odgovori drugu jebachu na temi serije, bolje no što prdiš ođe u prazno mrčo

  2. real te price more kurac palac su precenjene to samo plidu pusi tu pricu vrv misli da je bosna jaka jer ima neuma lol

  3. e plidu nesam ispratio kako ovaj peljeski most uticao na

    T U R I Z A M
    U
    R
    I
    Z
    A
    M

    bas su vas zaguzili sa tim jbg sad mora se provlacite kad idete na pecanje

  4. Ma ništa ne može naštetiti Bosanskom Monte Karlu <3

  5. ma ne to nego onaj krkljanac sto je bio granice i to el se lakse zivi esu digli cene apartmana

  6. Ma u neumu ti je u vrhu sezone vazda krkljanac, a na granicama se smanjilo jbg i bolje

  7. e da mos i dopunis ako znas sto su vas kroasani zaebali za toliko obale malo nelogicna ta granica, sta bosnjani nisu voleli more ocemu se tu radi

  8. Pliduuu
    Ma u neumu ti je u vrhu sezone vazda krkljanac, a na granicama se smanjilo jbg i bolje

    ovo sam i ocekivo fazon 95% ljudi samo hteli prodju nista vise pravila se guzva, mada vizuelno ujebo vas je taj most ispali ste ko neko slepo crevo jbg

  9. kroasani zaebali za toliko obale

    ne razumijem se u to pretjerano ali kakav nam se kolač spremao 90ih, dobro imamo sve ovo

  10. Ma sve obale svijeta ne mogu da stanu s našim montekarlom, neum ima
    D U Š U
    U
    Š
    U

    (staviti na sirotinjsku spiku)

  11. a jebaj ga, bar imate izlaz na otvoreno more lol

  12. Cara be like: ehh kad se sjetim kad je Fruška gora bila ostrvo a kikindom plivali kitovi..

  13. nema jebiga imam kompleks od stanovnika pomorskih zemalja i ocu da im uzmem teritorie sto jes jes

  14. Caro lopovu ne damo ti obalu

  15. U Crnu Goru sam. U Petrovac
    Bio ko klindzov u Sutomore i Budvu itd a sad ko zreo čoek mogu da kažem da je Cg istinski prelepa zemlja, al bez zezanja i da zaslužuje bolji narod nego sto ima

  16. to niko ne spori box, eto i mene u petrovcu u četvrtak pa se verovatno vidimo usput a nećemo znati da smo mi jao romantika

  17. Možda smo se sreli al poznali nismo
    Ima pjesma
    Vozio sam nisam žurio em djeca em nema sta da zurim pa sam obracao paznju na svaki detalj. Sere u usta Cg mnogim drzavama sa ovom klimom i morem

  18. dobro jutro vukajlijo, livadico i avlijo

  19. ja bih svjetlo zvao mrakom
    da te nije Alijo

  20. Sere u usta Cg mnogim drzavama sa ovom klimom i morem

    od 1.7-30.8

"Vukajlija predstavlja skup formi koje nisu definicije, nemaju smisla, često sadrže vulgarnosti i plagijat, ali zato čine duhovitu zbirku kreativnosti i lucidnosti svih svojih članova."

interfejs.tv | 25. Januar 2009.