Prijava

Bruce
Rudarsko mesto? Ugljenokop?

Мене питаш?

DA-LI-SE-ČU-JE-MO?

Ono kad kojot donese vrata, rasklopi, pa zakuca?

"ako se smesta ne pomeriš odatle moj pas će te ujesti za nogu!!!"
"koooooooojiiii pas?"

Mene voljela, kao tebe ja...

Мене питаш?

Tebe, napisao si crn kurac i tvrde cipele - obeležje rudara uglja...

Ova pesma jebe. Ne znam poentu koju nosi ako je ima ali jebe.
http://youtu.be/4Sbo5Auvwi8

Tebe, napisao si crn kurac i tvrde cipele - obeležje rudara uglja...

Аха, добро, ја помислио да ниси некоме другом рекао.

Fak, tačno nisam za rudara, kod mene obrnuto :(

Овај човек је револуционар, ово нико досад није предложио.

Super ti je sarkazam, ha ha. Čisto da te ispoštujem, koliko sam pregledao prvih 30 postova ovoga nema ali nije ni bitno.

Mislim da je malo (više) trulo da se za lošu ocenjenost svog sadržaja buni neko ko za više od 2 godine nije podelio ni 3000 ocena.

Dovoljno je uporediti datum registracije i datum prve definicije i shvatiti da sam veoma kasno postao aktivan na registrovanom nalogu, to jest posle gotovo godinu dana od registracije. A još ako iskoristiš sve moderatorske mogućnosti, onda verujem da možeš videti velike prekide u aktivnosti, e sad razlozi prekida su već nebitni. Sve u svemu ako se sabere 2 plus 2 opaska ti i nije baš svrsishodna.
Mislim da od svog registrovanja nemam dvestotinak aktivnih dana na sajtu, prosečno 2h dnevno, podeljeno sa kolko kažeš blizu 3000 ocena, opet se dolazi do sasvim solidnog proseka čitanja, sem ako pod solidno ne podrazumevaš uloguj se ujutru u 7 i izloguj se kad kreneš da spavaš.

Ili ne šalješ definicije po četovima i Pvtovima.

Ja ni na svoj fb ne serujem bilo šta a kamoli po raznim čatovima, grupama, itd.

Nego blago meni na čitanje se ti baci, ostalo će dođi samo po sebi.

Većina. Kada budete više čitali i ocenjivali, neće biti bitno gde je koji tab.

Ili sam ja mnogo glup ili u tim vašim tvrdnjama nema puno logike. Kako ja to čitanjem da povećam svoju ocenjenost? Jedino ako mislite na neku masovnu akciju promene svesti kod Vukajlijaša pa svi da krenu, što je nemoguće, ili ako pod čitanjem podrazumevate, kliktanje u nedogled, ostavljanje komentara na sve i svašta kako bi bio primećen, ili ti drugim rečima glumljenje štrbera iz osnovne škole, koji sedi u prvom redu i nastavnici izbija oči sa dva prsta i bubne opne konstantim uzvikivanjem JA JA JA JA JA.... Pa ajte molim vas pa bar vas dvojica pamtite vremena kad je za primećivanje bio potreban kvalitet i kreacija a ne spamovanje, uostalom tad i jeste vi postali primećeni a ne po današnjem sistemu.

Da se razumemo nisam neki gik koji pati od popularnosti na Vukajliji, ali veoma je demotivaciono kada kreiraš nešto, edituješ zezaš se, smišljaš, tipkaš 2h i sve to da bi te pročitalo dvoje ljudi. Nebitan je pozitivan negativan skor, neka i ispljuju, ali lepo je bar da ima šansu da se primeti. Pogotovo je meni to demotivirajuće, jer volim srednje i duže defke da pišem, a one se i ovako jedva čitaju, još sa ovim sistemom, žali Bože, bačenog vremena.

Ili sam ja mnogo glup ili u tim vašim tvrdnjama nema puno logike. Kako ja to čitanjem da povećam svoju ocenjenost?

Коментаторска секта је решење за све твоје проблеме. Трололо
Реално, за та два сата можеш лаганица да ишчиташ 50-100 дефки и да стигнеш да будеш активан и на другим деловима сајта. Е сад, од укупног броја прочитаних на неких 10% бациш коментар, не мора да буде похвала, може и хејт, конструктивна критика, било шта, и убрзо ћеш да видиш резултате.

Или једноставно пиши редовно, ја касам писо стално било знао сам да се разочарам кад имам 25-30 оцена на дефки.

Ово ти каем из личног искуства, исто тако сам и ја неђе прошле године у ово време кукао на слабу оцењеност.

lock teme treba
otvaracu iste zinulo dupe za pluseve,za zajebanciju i kvalitet ga zabole
ljudi ne citaju moje sadrzaje kmeee kmeee
aj pali bre

Da se razumemo nisam neki gik koji pati od popularnosti na Vukajliji

O, ali jesi čim otvaraš temu o ovome i kukaš kaako te niko ne čita.

Uostalom, nisi u pravu nikako. Možeš ti da sebe ubeđuješ da jesi i možeš slobodno da veruješ u to.

Mislim da od svog registrovanja nemam dvestotinak aktivnih dana na sajtu, prosečno 2h dnevno, podeljeno sa kolko kažeš blizu 3000 ocena, opet se dolazi do sasvim solidnog proseka čitanja.

Ljudi koji su ovde kraće od tebe i koji su isto toliko (ako ne i manje) aktivni su ocenili mnogo više sadržaja nego ti.

Poenta svega je - ako autori sami ne čitaju, ocenjuju i komentarišu tuđi rad, velike su šanse da njihov rad neće bii zapažen. Svima je lakše da čitaju najpopularnije definicije, jer je to već isfiltriran sadržaj, te ne moraju da se smaraju čitanjem i ocenjivanjem solidnog broja veoma loših definicija.

Pogotovo je meni to demotivirajuće, jer volim srednje i duže defke da pišem, a one se i ovako jedva čitaju, još sa ovim sistemom, žali Bože, bačenog vremena.

I opet se vraćamo na početak ovog mog posta, gde si ti napisao:

Da se razumemo nisam neki gik koji pati od popularnosti na Vukajliji

Deder, odluči se više.

Tebi očigledno nije jasno da se ovde na sajtu definicije veoma malo čitaju poslednjih godinu dana. Tebi nije jasno da nije bitno gde se koja kartica nalazi, da nije bitno da li se prvo vide najnovije, odabrane, pratilačke ili najpopularnije definicije, ljudi NE ČITAJU DOVOLJNO. Ni odabrane definicije nisu toliko više ocenjene, jer se na prvoj strani nalaze najpopularnije definicije. A, da se kojim slučajem na prvoj strani nalaze najnovije definicije, čitanje i ocenjivanje bi bili na još nižim granama, jer šta sve ljudi postave kao definiciju, to je za ne poverovati.

Defke su ti slabo citane?

Opada ti prosjek?

Dobijas zlonamjerne minuse?

Modovi ti ne izbacuju definicije na naslovnu?

ako si na 3 od 4 pitanja dao potvrdan odgovor, ne traci vise vremena: prikljuci se KOMENTATORSKOJ SEKTI!!!

Mreza koja pokriva cetiri kontinenta i vrtoglavo raste, donosi mladim i darovitim vukajlijasima kao sto si ti za 40% vise pluseva, komentara i lajkova. Moderatori su mahom dio organizacije, ili je podrzavaju na druge nacine. Odabrana nikad nije bila bliza!

JEBACES!

Kol nau

banujte olanika, stvari će krenuti na bolje.

radije ću bataliti sajt i ostati neocjenjen nego da čitam defke. ispočetka jesam čitao, onda sam se smorio. moram pročitati 19 defki da bih naišao na 20. koja je dobra. koje traćenje vremena. kasnije malo čitao po autorima, onda i to smorilo.
edit: e i to sa reakcijama, kada napravim neku zaletim pa ocjenim 20 ali i to dosadi jer većina rekacija "ono kad u školi... xD" ili "kad te on pogleda xD <3"

I meni su POPULARNE višak na sajtu.
Popularno mi je ono što pratim.
ODABRANI su mi filter kroz koji bacim oko ostale autore i eventualno proširim listu autora koje pratim.

Preleteh preko ranijih postova.
Da, i ono o "poštovanju tuđeg truda" je bezvezno.
Međusobno poštovanje je stvar ličnog odnosa.
Kad je poštovanje truda i rada u pitanju...ta zahvalnost se iskazuje zarađenim novcem.
Volonteri ne treba, osim lične satisfakcije, da očekuju ni zrno preko toga.

Popularne bi mogle svoje mesto da zauzmu eventualno umesto onog nekadašnjeg spiska naslova novih definicija koje su se nalazile ispod pretrage, koja takođe nedostaje (ali bi trebalo da bude vraćena). Dakle, eto ti naslovi najpopularnijih defki tu negde, pa ti klikći.

Odabrane definicije obavezno da budu prikazane kad se uđe na sajt (uz još neke cake koje će povećati njihovu čitanost, imam nekoliko ideja), zatim kada se klikne na tip sadržaja, da se prikazuje ono što je najnovije, kao što je ranije bio slučaj. Odabrane da napadaju sa svih strana, bez obzira da li si na komentarima, četu, da uvek postoji spisak poslednjih odabranih sa desne strane, onda uvođenje dugmeta "Random" bi takođe bilo sjajno (postoji na svim sličnim sajtovima)...

Sve ću to gurati na mod forumu kada se gazda malo aktivira, a najavio je da će to biti uskoro. Kad god da bude...

A pojedini su svojim postovima izneli razloge zbog kojih ću da preskačem ono što napišu na ovoj i sličnim temama, hvala im na pomoći.

EDIT: Ali dok svako ko napiše novu definiciju nakon toga ne pročita makar sve najnovije definicije sa te strane gde je njegova nova na vrhu, u kurcu smo.

radije ću bataliti sajt i ostati neocjenjen nego da čitam defke.

Ovo ti je baš onako bljak izjava...Zašto onda pišeš uopšte i da li očekuješ da se prema tvojim definicijama i drugi ophode kao i ti prema njihovim?
Duboko si me razočarao.