Prijava

pa ne pišem već skoro godinu dana.
edit: zapravo četiri mjeseca, zadnje 4 definicije šprdnje i prozivke sa četa.
edit2: zapravo 5 zadnjih. sad vidio.

Pa dobro, praviše reakcije, postere, na neki način učestvuješ, svejedno.

pa i to sve rjeđe, i rekoh zašto. mogu modovi da vide da sam ispočetka stvarno intenzivno ocjenjivao dok me gluposti nisu ubile u pojam.

mogu modovi da vide da sam ispočetka stvarno intenzivno ocjenjivao

Ja ne gledam kada si i kojim intenzitetom ocenjivao, ali sam bacio pogled na primer koliko ocenjuješ pojedince. Profa, na primer (nekako mi je on uvek reper stabilnog autora, koji konstantno piše dobro). Nisi mu pričitao ni 20 defki. A eto, požalio si se na kvalitet sadržaja, pa mi nešto nije baš logično.

Ok, smorilo te je šta se i kako piše, evoluirao ti je humor usled boravka na četu, sve je to legitimno, ali na ovoj temi se nema koristi od posta "radije ću bataliti sajt".

Машите поенту скроз, треба да се запитате где су читачи и зашто их више нема? Колико је активних аутора који пишу? Кад би сви они оцењивали (колико им се оцењује, не све живо) опет би вероватно било срање оцењивање.

na skupovima dobio preporuke samo za 4 autora. ja našao još neka možda 3.

što ste se dohvatili toga "radije ću napustiti sajt", samo sam htio da zvučim dramtaično.

što ste se dohvatili toga "radije ću napustiti sajt", samo sam htio da zvučim dramtaično.

Ja sam se dohvatila onoga da si gadljiv na čitanje.

Dodaj svoj komentar

pre 2 minuta

MOD EDIT:

« PRETHODNA
1
2
3
SLEDEĆA »

EDIT: KOME TI EDITUJEŠ POST, DEČKO?!

MOD EDIT 2: Uslovi korišćenja servisa vukajlija.com | Pomoć | Kontakt | Groblje

EDIT: Bolje da si mi odabr'o reakciju nego što se tu drkaš! Ščuo?! Više sam na sajtu, a nemam odabranu reakciju. Uprava napolje!

EDIT2: A, da, ja nemam reakciju nijednu. Dobro, poster!

MOD EDIT 3: Poster ti je govno. Eno, obrisao sam ga.

EDIT 3: Gotovo je s malverzacijama, ideš kod kajzena! Kajzeneee

pa čitam ja ali ne novo. omiljene defke čitam na poslu često da se opustim.

Je l' čita još neko naslov ove teme kao "Opravite nove sadržaje"?

укинути вукајлију, оставити само постере

Ја не читам ништа јер зна се ко чита.

ukinuti sve i ostaviti forum i čet

Adams je dobar autor pa mu se može oprostiti nevelik broj ocijena. Prijedlog je konstruktivan, šta ste odma' povadili noževe?

Ztao što smo rulja, i pišamo po priedlozima.