Prijava

Шта ко више воли и какав психолошки профил оставља ?
http://tortekolaci.com/wp-content/uploads/2011/05/Eurokrem2.jpg

Ako izabereš belo, onda si rasista, a ako izabereš crno onda voliš da te crnci jebu u čmar

i jedno i drugo...ja sam kako se ono zove,oni sto su za rasnu ravnopravnost hahahah

i jedno i drugo...ja sam kako se ono zove,oni sto su za rasnu ravnopravnost hahahah

Interracial lolo

Ako izabereš belo, onda si rasista, a ako izabereš crno onda voliš da te crnci jebu u čmar

Мој ћале воли бело а провео је десет година у Африци, мада оној још колонијалној.

i jedno i drugo...ja sam kako se ono zove,oni sto su za rasnu ravnopravnost hahahah

Мешаш с кашиком или онако?

"Волим црно па макар испод нокта" је једна од крилатица коју сем код жена примјењујем и за еурокрем.

Мешаш с кашиком или онако?

onako

meni više odgovara beli :)

iv ana
meni više odgovara beli :)

супротно свим очекивањима, морам приметити, хе хе.

ја увек за'ватам по средини кашиком, баш да буде пола-пола. а више готивим црни. ал' кад нема белог ич, као рецимо код нутеле, онда је некако оно... нешто фали.

Еуро крем је за мамине мазе! Једите пекмез!

nutela nema beli deo

Novi cipiripi je bolji od eurokremaaa

kad nema crnog ja zagrabim kašikom iz čmara crnog...ne volim samo beli

Ponekad mi se prijede, ali baš ponekad...e onda kupim onaj najmanji kremić, a to mi je samo jedan kompletan liz.

Kakvi ste vi daltoniste hahaha
pa ono nije crno već braon ljudi, braon boja
čuj crno hahahahahha

zasto pirocanac ne jede krem? pa zato sto na njemu pise EUROkrem!!!!! AXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAX!!!! ali EURO!!! hhaahhahahahaahah