Prijava

Па региструј тим.

ВАЖНО: МОРАТЕ РЕГИСТРОВАТИ ТИМ, НООБАРЕ ДЕЏГО
http://i.imgur.com/P9mLe5N.png
ВАЖНО: МОРАТЕ РЕГИСТРОВАТИ ТИМ, НООБАРЕ ДЕЏГО

Kakvo govno od fantazija, cene niđe veze.

Ček, to admin treba da klikne ili svako ponaosob?

Свако свој тим. Направиш тим, уђеш у лигу и онда регистујеш онај са којим учествујеш у лиги (јер их ваљда можеш имати више, али у приватним лигама само по један).

Vid' stvarno. Šta, oni koji to ne urade neće moći da igraju?

Ovde pročitajte pravila i napravite tim. Onda idete na PRIVATE LEAGUES i nađite ligu.

О мајку им америчку јебем, шта се ови Југословени пресеравају с тим енглеским... Како нема на српско-хрватском правила?

Допуна: Готово. Направио тим и регистров'о сам се. Ја сам овај ЦПЕТА-ЦЏТЕТА (на латиници то изгледа: CPETA-CXTETA), а мој тим је КК Кризни штаб. То је све, је л' да? Уђеш у приватну лигу и, што је важно, региструјеш тим за лигу и не мораш више ништа, а?

Да, Срето.

Larry Underwood

Vid' stvarno. Šta, oni koji to ne urade neće moći da igraju?

Па вероватно им се неће рачунати бодови за ово коло и свако следеће док се не региструју. За генерални пласман вероватно хоће.

ЉУДИ, РЕГИСТРУЈТЕ ТИМОВЕ, ПОЛА ВАС НИЈЕ УРАДИЛО ТО.

Каква партија Јокића. Што га нисам ставио за капитена... Је л' се регистров'о на крају још неко осим нас шачице људи? :Д

Ne verujem, ja sam hteo prvo Jokića da stavim, ali su ga stavili nenormalno nešto da košta, tipa 80/350 kredita, pa sam nažalost iskulirao... Kol'ko je mun'o?

Кад сам глед'о статистику последњи пут, им'о је 27 поена, 14 скокова и 4 асистенције. Индекс 41! :Д

EEEEEEEE KIKINDO! Jbg, transferi su otvoreni, polako...
Nego ima li negde lista svih igrača? Ova naša liga komotno da se na prste prebrojimo.

Јокић, Митровић и Марјановић ће ми донети 86 поена :D

ОЋУ ЛОПТУ ДОСВОЈИМ!!

И гледам неког Баћовића из Будућности, дечко '96. годиште и колико сам схватио, ово ће му бити прва сениорска сезона. Ставили му цену 40. Да ли је лик стварно толики таленат? А Далоу цена 8, лол, биће бест бај сигурно.

Ја сам уз'о Далоа. И оног Павлина Иванова из Левског (онај с бројем 10 што је улазио с клупе), показ'о је јуче да би мог'о бити исплатив са обзиром да је коштао неких 5 поена. :Д

Мислио сам да ћу бити први и бар међу првих 100 у генералном, кад оно Трућ и Пеки (ваљда је оно он) испред мене, а у генералном пласману сам 500 и неки. Лепо је одрађен фанатази, с обзиром на то да га први пут организују, прегледно, без непотребних компликација.

Мали офтопик, ево доброг интервјуа с Мишком Ражнатовићем, има и забавних делова.
http://www.b92.net/sport/intervjui/intervjui.php?yyyy=2014&mm=10&nav_category=91&nav_id=906811
Готивно ми је што се лик овако повремено појави у јавности и одговори на оптужбе. Није да му верујем све што каже, али тамо неком Рамаданију и осталима никад нисам ни слику видео, а вуку конце на све стране.

Ne stigoh da izbacim Murića za prošlo kolo, Krstić mi je imao 0 i tako sam propa . Oće da skidaju tu zabranu Partizanu?