Prijava

Мрзи ме да копам по форуму, вероватно постоји негде, ал нек ово буде ето само за овај нови.
Је л' скинуо неко ? Какав је ?
По ономе шосам гледао по јутјубу мени изгледа као пресликан 2к13

Далеко од пресликаног. Графика и јесте, али су све глупости из прошлог дела испраљене. Поправили су скок, нема више 20 офанзивних скокова да дозволиш. Пи ен рол је доста поправљен. Нема више оних контакт полагања која никад не улазе. Ситне исправке, али значе.

Та контакт полагања су ми ишла на курац много, кроз 3 сезоне ме то јебе. Него, какви су европски клубови ? Имају посебно дворане ?

jel su još uvek sve dvorane iste, samo parketi različiti?
i jel ima da igrač hoda sa loptom? ne da trči nego baš onako da šeta i vodi lopti....par puta sam na 13ki video protivničkog pleja kako tako ide al ja ne kapiram kako

Ставио сам торент. Очекујем апдејт за паркете, доста клубова је мењало.
ИДЕ МИ НА КУРАЦ ЈЕБЕНИ СКОРБОРД ЈЕ ИСТИ.
Коју оцену има Недовић ? Теодосић ?

jel su još uvek sve dvorane iste, samo parketi različiti?

Дворане су увек биле различите... Само што је то Америка, тамо су скоро све дворане на исти фазон...

Него, какви су европски клубови ? Имају посебно дворане?

Немам појма за посебне дворане, али паркет је одрађен у евролигашком стилу.

i jel ima da igrač hoda sa loptom? ne da trči nego baš onako da šeta i vodi lopti....par puta sam na 13ki video protivničkog pleja kako tako ide al ja ne kapiram kako

То исто има последњих 5 година сигурно, само што ти треба гејмпед за то. Дакле џојстик са оним печуркама, и на левој печурци се крећеш. Кад је мало помериш у страну, ходаш; што је више помераш, то се брже крећеш.

Коју оцену има Недовић ? Теодосић ?

Недовић 62 оверал, Теодосић 77.

печурке

аналог. љељ

imam onaj veliki gejmpad, ne mogu sa njim da igram jer imam male sake...sve me grcevi vataju...mislio sam na tastaturi dal moze

Jeli Penzose sto se ti zajebavas sa EN BI EJEM DVA KA? M?

Знате како каже коментатор за Бјелицу?
Бајалица хахахаха

http://www.youtube.com/watch?v=H_IkPia6eBA&fb_source=message
Е да, јуче сам одигро једну са СЕСКА што би реко коментатор против Куће.
Теодосић 4 од 4 за три, Мицов такође велики проценат шута, Крстић јебе кеве у рекету. Лепо су их урадили. Бјелица јебе из ћошка ко луд. Да је нако погађао на Европском првенству де би нам крај бијо...

АХХАХАХАХА ШТА ЈЕ ОВО КОЈИ КУРАЦ ЛЕБРОН ПАТ ТУ ГРЕЈТНЕС О ЈЕБЕМ ТИ ДАН УМРО САМ.
Него, што Недовић немре закуцати ?
Одлична игра, можемо ли ми пирати некако играти онлајн јебо је ја

Можемо кад купимо оригинал.

Daš Lebronu loptu, ne maši trojku.

Прецењен много, јеб'о их оверал, реално, нико не треба да има 99...

Треба само Џордан дима.

Па добро, мислио сам од активних играча.