Prijava

Eto ti u pvt-u, Pezose.

Imam mozda i najjaci fantasy association tim ikad

Russel Westbrook
Danny Green
Andre Igoudala
David Lee
Roy Hibbert
Ray Allen
Shane Battier
Omer Asik
Leandro Barbosa
Martel Webster
Steve Novak
Rashard Lewis

šta vam je taj asocijacija fantazi?

Igraci nemaju klubove vec su svi free agenti. Pocinjes kao u nekom ogromnom draftu koji se zavrsava kada prodje 12 rundi.

Ma ne znam u karijeri, ali ima u Asocijaciji. Igrao ja, trojke sam uzo sa Hardenom, zakucavanja su komplikovana.

2k14 next gen jebe. Karijera nevjerovatna. Ima garderoba, imas svog agenta, mnogo scena kao iz pravog života...

Elem , odigrah prvu tekmu u sezoni na asocijaciji, i jebao sam Detrojit Pistonse 112-75.

I to jebenih 37 razlike!!! Na hol of fejm težinu.

Elem da statistiku prenesem

John Wall 18 poena 6 skokva 12 asistencija 2 ukradene i 2 bloka
Stivenson koji je zamjena inače 15 poena ovo ostalo ništa, al zadovoljan ja.
Tajrik Evans 14 pojena 4 skoka 2 asistencije 1 blok i 1 ukradena
Pol Džordž 13 pojena 6 skokova 5 asistencija 2 ukradene
Votson rezervni plej, 12 poena i 2 asistencije
Hibbert 12 poena 6 skokova 2 asistencije 1 blok i 1 kradena lopta
Aminu 11 poena 2 skoka 3 asistencije i 1 kradena lopta
Saliven ruki, 4 poena 3 asistencije 1 kradena i 1 blok
Lambert 4 poena 4 skoka 1 kradena lopta i 3 blokade
Jones 3 poena, 3 skoka 1 asistencija
Aleks Len - 4 poena 3 skoka 4 asistencije i 2 bloka
Deni Grin 2 poena i asistencija

Toeto , moro sam da se pofalim.

Dobar si :D Dub, ako može link u pvt, za komp je?!

namestio mi radijacija igricu opa...
al ne mogu nigde da na]em jebeno brzo trcanje?? igram na tastaturi...a nema u podesavanjima nigde da se namesti

nemam predstavu, dosad sam igrao samo na xbox

Ima jebote, ja namjestio. Jesi išo u podešavanja u igrici ? Ono my controler ?

našo sam ladno, kakav sam slepac pravi kao ona krtica mala...

šeka ako si me zajebo da imaju takmičenja u trojkama i kucanjima nabiću ti huawija u buljsona

Ja ti kažem, na asocijaciji ima. Mada su zakucavanja govna.

sad me mrzelo da igram...sve po malo odigro par partija...nervira me jer nema onog hot stepa, a to sam stalno koristio u prošlom...
sutra ću da krenem karijeru

mene nervira jer nema onoga okreta što sam stalno koristio kod polaganja. Kad uzmem džojstik ću da cepam ozbiljno.

Može li se isključiti konferencija ikako, u karijeri?
Ja uzeo da igram 4, al sam baš očajan, nemam pojma. Draftovao me San Antonio u prvoj rundi. Samo pravim blokove. Imao sam u početku 2 ukradene lopte, sad i to otanjilo. Ulazim sa klupe, imam po 2-3-4 skoka, 4-6 poena, 1-2 asistencije. I nekad znam zaredati po 4-5 izgubljenih lopti. I jebem li ga, u odbrani čuvam svog igrača, ne može loptu da primi, i onda ovi ostali izrešetaju, a ovaj moj nastavi kad ja izađem. Al dobro je, prvi put igram, ja zadovoljan. Cilj je ne dobiti manju ocjenu od početne :DDD

Па то ти је нормално, не можеш на почетку прескакати Хауарда.

Ček, rečite mi nešto... Je l' stvarno možete da gledate NBA i navijate da neke čamuga pobjede neke druge čamuge. Mislim meni to skroz retardirano. Jedino bih navijao za tim koji ima više bijelih igrača a i onda teško osima ako nijesu u većini kako je bio slučaj sa Sakramentom onih generacija kad su pržili Dovla, Stojko i onaj Turča

PS: Ozbiljan sam skroz. Nekako mi je to ono baš Đangovski klađenje i navijanje za crnce. Znači ni da ću pare dobiti za to ne bih navijao za neke životinje.

Pazl, pogrešna tema , ovo je tema o igrici, ne o en bi eju.

Može neko da mi šukne poruku sa nekim linkom dobrim za daunload, hvala lepo

питај Дуба он има добар, али ни мени није посло