Prijava

Kada ubacim dva joystika, prepoznaje samo jedan. Ne znam u čemu je problem jer oba joystika rade. Da li neko zna rešenje?

E i meni isto tako, onda sam izaš'o i bacio još jednu partiju pesa.

Na prošli 2K nije bilo ovog problema, ubacim dva joystika i oba prepozna, a sada samo jedan i tastaturu.

http://www.mediafire.com/download/e19aoqo34jq22fi/Euroleague+2014+Roster.ROS

1. Corrected NBA squads,ratings,situationals and rotations
2. New free agent list for your association mode
3. Corrected every Euroleague players ratings and everything bad
4. Added 13/14 rosters to every Euroleague team

Sada Nedović može da kuca, popravili su to.

Ja ga imam...
Skoro je isti kao 13-tica, samo što ima neke timo iz Evrolige.

U suštini je dobar, sličan 13-ici ali ne preslikan, na xbox-u jebe. Real je prebrutalno napravljen, pogotovo Rodrigez bradati. I Spanulis je vrh. Lebrona nemoš zaustaviti. Sparsi su isto dobri. Lejkersi rupčage. Nedović solidan. Lebron path to greatness, wtf?!

Smeće. Usresredili su se na Nekst Džen i bogami na osnovu onoga trejlera biće nevidjen.

Скоро кренуо, одиграо до сад 20 утакмица у мај плејеру (12 минута четвртине, суперстар тежина). Играм плеја у Филаделфији, екипа је кршина и имамо скор 7-13 тако да само чудо може да се деси па да кренем ја да доминирам толико да уђемо у плејоф, али океј. Има ту и тамо доста рупа, ситних багова, али ево шта ја примећујем да се променило на боље:

(наглашавам да играм на 12 минута четвртине и да увек гледам да резултат и статистика буду слични правом НБА мечу)

- Резултати су нормалнији. На прошлој игри су ми се сви мечеви завршавали са резултатима типа 120:122 и тако то. Сад ту има више баланса, па кад добро одиграмо одбрану, деси се да резултат буде са 160-180 кошева укупно.
- Доста више слободних бацања, тј. више фаулова. Први НБА на коме моја екипа није на последњем месту у лиги по броју шутнитих слободних бацања.
- Комп игра бољу одбрану. После 20 утакмица на 2к13 сам већ давао 30 поена како сам хтео, сад ми је 20 поена врх (просек ми је око 16, са 4 скока и 8 асистенције и скоро 3 украдене)
- Превише лако се лепе блокаде. Као плеј од 191цм имам 2 блокаде и међу најбољима сам у лиги. Кој курац?
- Доста више кошева се даје уз фаул.

Лоше ствари:

- Грађење скока је и даље очај, и даље постоје ситуације да ти просечан скакачки тим узме 20 офанзивних скокова на мечу.
- Разлика између брзине плејева и центара са лоптом и даље није довољно велика. Не може бре мене са 90 спид у контри да јури центар од 210 цм и 30 спид.
- Саиграчи у мај плејеру играју одбрану на нивоу Данила Анђушића.

Има још доста, писаћу кад се још више унесем у игру.

Eo da objasnim i ja

Atletik plej u Filadelfiji takodje # 21

193 cm ja mislim
90 kila ja mislim

po 33 minuta po utakmici igram, povrijedio se KW

Ja i Noel opasan pikenrol radimo
Imam po 3 ukradene lopte
35 pojena
3 skoka
7 asistencija
1.2 blokade po meču (uglavnom na niskim plejevima, Polu sam 3 sasuo)
Post je previše lagan, svako može da ubaci jedno 15 pojena.
Sjebali alejap.
Poboljšali radjenje akcija, jednostavnije je.
Koči mi malo, zbog laptopa jebiga.
Igrač nedjelje bio jednom , jednom Lebron.
Rezultati su mi kul nikad ne predjemo 240 pojena , nikad ispod 150.
12 po četvrtini naravno igram, ubjedljivo najači tim na igrici , bar protiv mene je Hjuston, tukli me sa 15. Skor 14-10 , Reptorsima sam 54 uvaliJo. Majami dobio, fak jea, i to kucanjem Noela 5 sekundi prije kraja. I pucao VEJD trojku i bila Er bol.

E da, počo asocijaciju sa fentazi dreftom, napravio kulijana tim

1. Džon Vol
2. Pol Džordž
3. Tajrik Evans
4. Al faruk Aminu
5 Roj Hibert.

Imam par mladih zamjena, ističe se Lens Stivenson, ostalo ok.

I omogućili su trojke i zakucavanje na olstar vikendu.

Nisam igrao NBA još od onih Kingsa. Dok je Karter mogao da guzi Kobija u 1na1.
Sinoć sam instalirao ovu 2k14 i ajde što je sve novo, nego me kontrole mnogo jebu. Imam džojstik kao za Soni, sa analozima, pa ako može neko da mi pomogne oko namještanja kontrola. Odem na trening i ne mogu da napravim ništa od onog što mi traži.
I je l' mora da se upravlja sa igračem samo sa jedne pozicije ili može da se prebacuje kao na PES-u?
Ajde vi profi 2k-ovci pomozite.

Idi na kontrole i namesti(option/controls valjda).Jel prepoznaje dzojstik ima i takvih problema
Kad igraš maj plejer mod onda mož samo sa svojim da pičiš ako igraš asocijaciju igraš sa svima menjaš igrača na pas(kod mene x).
Ja počeo asocijaciju i uzo minesotu.Loš mi skor za sada jer sam mnogo eksperimentisao sa timom 18-17 sad mi u prvoj postavi elis,evans,gilkrist,lav i pekmen a zamene nedović,t-mac,tomson,lendri i nba boban hadadi.

Ma prepoznaje mi džojstik, samo ne znam na šta da naštelim analoge. Desni analog me buni najviše. Nisam mogao da nađem ono dugme za polaganje, na treningu. Sinoć sam to sve radio u 2.30h, možda danas uspijem nešto da iščačkam.

E to neam pojma ja desni koristim samo sa finte polaganje,kucanje i šut radim na a

Daj pošalji u pvt kako si naštelio kontrole, printskirn neki baci, života ti.

I omogućili su trojke i zakucavanje na olstar vikendu.

šta kenjaš ti šeka? kad to može samo na soniju, na kompu neće biti...
vi svi što igrate izmenjate tim do neprepoznatljivosti odma lolo....dobro i ja to radim...ja još nisam instaliro 14, jer ne umem hahah, igram 13 kao sirotinja...al smorilo već....uzo hjustona sezonu neku skraćenu da ubijem vreme
prva postava:
T. Daglas
Harden
Delfino
K.Martin....ubija čovek u odbrani
Kauard

rezerve od iole vrednih spominjanja, Isaja Tomas i Šenon Braun, sjajan epizodista...i Rojsi Vajt

bilo bi do jaja kad bi mi mogli neku ligu da igramo, da se koljemo svaku noć...

de si uzo nba dube? il si ga skidao sa neta?

Skinuo sa neta.
Odradio sam čitav trening kamp. Ima dosta poteza, ko će to sve popamtiti?
A ono ranije što sam pitao, da li moram da odaberem jednu poziciju kad igram, ne karijera jednog igrača, nego egzibicioni meč? Kad sam ostavio prazno u ono omiljena pozicija, nije bilo nikakve oznake oko mojih igrača. Nisam znao s kojim igračem da upravljam.

ne bre, normalno igraš sa svih 5 igrača...samo u maj plejer igraš sa jednim....
šeka jel sereš il ozbiljno ima zakucavanja i trice? mislim znam da kenjaš, al bar se potajno nadam haha....jel ima i ono da kupuješ garderobu?
daj link dube što si takva čka da skinem i ja
mrzi me da idem na futošku da kupujem cd od cigana, ne dobijem fiskalni nikad