Prijava

Ovo nam je svima jasno, više puta smo pisali isti post

Parametar koji ti fali je to da nisu bila dva infarkta, nego desetak njih kad je cena krešovala i svaki put su ljudi paničili i svaki put je bitkoinu trebalo 10-400 dana da vrati cenu od pre kraha, ali svaki put vrati

ti bogati igrači koje spominješ nisu ludi da ugase sebi slavinu koja stiže od svežih entuzijasta željnih lake kinte, može to da se muze godinama

I to je tacno, ja samo pokusavam da malo oladim ove ovde sto misle da ce velike pare da uzmu na njemu. Sanse za velike pare su im iste kao da jure orfanelu, a sjebace i ono malo para sto imaju, mozda i u dugovima zavrse.

Orfanela, orfanela pa četiri male, dvije su mi u osmicu pale, još kad krene, još kad krene oko nule tuce, od miline zaigra mi srce

PADAJ KRV TI JEBEM!!!!

Orfanela
Kad bi htela
Tad bi legla
Plata cela

U sedamnest
Ili keca
Imo bi kesa
Al magnet ne da

AJ UKLJUCI NA POVERENJE

Zašto su ti kao rukom odnesene te dve hiljade dolara što si naknadno sakupio? Šta im se desilo?

2k dolara su jos na racunu. Par iljada eura, sa susednog racuna, sam utukao na cenu uselenja u Austriju. U Austriji se ljudi osiromase kada se sele, a par iljada eura im nisu neki novci. Sreca pa meni trenutno kaplje i mogu da platim.
Bit koin je malo hazard za one sa malo novaca u dzepovima, dok god su prisutni igraci sa puuno novca u dzepu. I da, jedna bitna stvar. Nemojte zanemariti celu armiju softverasa koji stekuju kompijutere i mlate pare... uz pravilo, ako se pomene bitkoin, plati u napred.

Panaiju ti u picku jebem, hteo danas da odem 100k da uplatim reko nemam vremena ajde sutra cu kad ono ovo govno ode sa 7000 na 7500 danas pu jebem te nesreco

Sutra cu kupovat po 7700 a za tri dana ce bit 6800 garantujem zivotom

Vidim ja.. neces ti jos dugo.. na nogama da ides..

Или да зајебеш трговање криптовалутама јер им је цена ионако базирана на јебеним шпекулацијама, али шта зна Ворен Бафет....

Gde su moje pare bitcoine???

Besplatna e-knjiga “Kako trgovati cenom kriptovaluta“ http://www.blic.rs/ylepmwe