Погоди ко сам 3

  1. Da se vratimo pogađanju onda? =D

  2. Ja bih pre predstavjanju.
    http://www4.slikomat.com/09/1204/wue-images.jpg

    Ja: 170cm, mršava ko Oliva, ekstra kratka tamno smedja kosa, tamno braon oči sa trepavicama.

    Izuzetno izbirljiva u izboru ljudi sa kojima želim da općim.
    U kraju me smatraju (ko me ne zna) za drkadziju, jer se tako i predstavljam.
    Ko ih jebe. Ko zna to da premosti, njemu dajem šansu.
    Veliki sam mazohista jer trpim ko konj.
    Meni bliske ljude čuvam po cenu života.
    Preležala posesivnost i ljubomoru.
    Do sada nisam imala normalnu drugaricu, i ne do bog da je imam.
    Ljubav: Uf, tu sam tanka.
    Sve me jure neke amebe i paprati. Ono sranje da se suprotnosti privlače, po cenu da je njemu do jaja a da ja umrem od dosade.

  3. Moram da ti kažem da ličimo, samo što sam ja zift crna, i možda čak malo niža. =)

    A meni si baš simpatična, mada verujem da umeš da drekneš na nekog vrlo lako. =)
    Kako misliš preležala?
    A momci samo što ne počnu da vrše fotosintezu, a...

  4. Pa simpatisanje je kao što već jednom napisah obostrano ili otrostrano(Mara).

    I ona ima kratku kosu. Hm:)))

    Preležala znači, da sam to iskorenila iz sebe, jer sam shvatila koji je to kuluk i za mene i za osobu koja to trpi. Te dve bolesti prezirem.
    A da dreknem itekako znam, i retko mi se ko tada suprotstavi, mada se brzo oladim.

  5. Haha, ozb, kratku kosu? Nisam znala. Tri kratkokose Marije, koje su šanse? =)

    I ja isto, ljubomora je jedina stvar koju nikad ne osećam, a kad osetim iskuliram i ne pokazujem. Najniže moguće osećanje, po meni.

    A ja tebe zamišljam tako baš, mislim da si hiperaktivna, uvek u pokretu, dinamična, radije se bacaš na krevet ili pod i sedaš u turski sed tako da lako možeš dustaneš, da ti smeta kad je neko flegma i traljavo i smoreno radi nešto. Ne znam, tako mi deluješ. =)

  6. Oćeš 10-ku ili 5-icu da ti dam?
    Pogodi ga za sve pare:)))

    U prvoj temi sam kao opisivala Maru, i tada je napisala da ima kratku kosu sa crvenim pramenovima, što znači da joj je ceo imidž opaljen.

    Stvarno, koja verovatnoća da ćemo se nas tri zagotiviti, i da se pritom isto zovemo, da ni jedna nije Maja(pih), da dve imaju nadimak Mara, da smo žestoke i da se kapiramo:)))
    Čoveče od 15 996 članova, baš nas tri, pa da li je slučajnost.
    Što mene ovakve stvari zadivljuju:))) Viša sila i hemija čak i preko monitora.

  7. Pa pazi, nije da hoću da se potrefi, ali me u poslednje vreme mnogo ljudi zove Mara. Ranije slabo, ali ovih dana sve više. =)

    Našla se tri idiota, videle da je veselo spamovati i da su slične, pa poslušale izreku i sad se raduju. =D

  8. hahahaha
    Jedino što bi i neki hteli sa nama, a numu, pa se javljaju sa c/p rečenicama.
    No...

    Tako je i kod mene bilo. Kod nas ti je nadimak obaveza. Čim te ljudi tako zovu, tako te i vide, a čim se odazivaš, znači da ti se dopada. Ti i jesi Mara ili Maki, što mi je takodje cool.

  9. E, a da napravimo akciju, da se odazovu Marije sa sajta, a? =)

    Čoooveče, koja psihologija. Inače me najviše ljudi zove Marija, ako će baš neko ime, inače imam dosta krajnje...čudnih, nadimaka, svako me zove drugačije zbog nekih internih fora. =)

  10. Кратка црвена коса са плавим праменовима. :)

  11. Plavušoooooo! Ko moja najbolja drugarica.

  12. Plavušoooooooo! Ko Marijina najbolja drugarica.

  13. Каква плавуша. Отровно сам црвена, само имам неколико плавих праменова.

  14. Maro, kod tebe obožavam dužinu tvojih misli, koju spakuješ u jednu rečenicu:))
    Crvekapooooooo

  15. Sa samo nekoliko plavih pramenovaaaaaaa

  16. Evo dokaz da Mara može i više da napiše, i da ne laže da ima plave pramičke:)))

    Е овако.
    Висока сам 172, црвенокоса сам кратко ошишана са плавим прамичцима и рашчупаном косом.
    Машем рукама кад причам. Жестоко разговарам, околина шизи због тога јер увек имам аргументе. Треба мене издржати понекад.
    Мајо, Мара Муња удара муње а ја имам мачеве.

    Moja greška. Obrnula sam pramičke, a ostalo je jasno.

  17. Haha, vidi nas kratkokose patuljčice po imenu Marija, hahahha

    Vas dve treba izdržati kad ste tako žustre, ja sam uglavnom easy going =D

  18. Pa ti nam dodješ ko smirela:)))

  19. Ma džem =D

    Opuštena sam dok me neko ne iznervira, a ni tad se ne cimam nešto mnogo, ali kad ustanovim da me neko zajebava i da se pravi blesav.......

  20. E onda mu se najebeš majke:)))
    A i ti voliš po groblju da se muvaš.
    Vidiš Mara... Celu noć krala po groblju, pa otišla kao da ocenjuje definicije, ne bi li smirila savest.
    Bitno je da je napunila zamrzivač.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.