Погоди ко сам 3

  1. Ne, onda gazim i vraćam se u rikverc da dokrajčim.....

    Nije, ja to malog prsta držim na oku pa znam gde da tražim, nisam ko ova Mara da slepo tumaram po groblju... =) A tom zamrzivaču se smejem već danima.

  2. Само се ви смејте. Сад сам оцењивала, подоста прескочила јер ме није одушевило. Али ова ми се много допала. Муња зна зашто, пише ми у профилу. :)

    Слажем се у потпуности.

  3. Dopalo mi se, ali nisam ostavila kom. jer sam sa autorem nisam u ljubavi:))

    A da vidite Eleninu definiciju punu čega oćeš, hahahaha.
    Naša je, pa nam ne smeta:)
    Psovanje na kub

  4. Odlična, ocenila sam je među prvima.

    A baš kažem, dosadno mi bre, mislim da sam više minusa nego pluseva večeras dala, koliko sam gluposti pročitala. Ja ne mogu da preskačem, jer ih čitam ovamo sa desne strane, moram da ocenim...

    I Elu sam pročitala, ali mi ništa pametno a da nije eksplicitno nije palo na pamet, pa sam prećutala =D

  5. Најсмешније, кад ниси широке руке у минусима, је кад схватиш рецимо да неког аутора уопште не оцењујеш. И то тек кад му видим неки коментар. :)

  6. Aj iskreno. Ako provalite da vam je neko drag, da li mu date - ili jok.
    Maro, u tvom slučaju, da li izignorišeš ili daš + na poznanstvo.

    Ja sam jednom dala Pedru - i obrazložila ga, pa sam posle htela da pojedem tastaturu.
    Maro, meni je Marija sprčila - i takodje ga obrazložila, i to u vreme naše najveće ljubavi :))))

  7. Изигноришем. Трудим се да будем максимално фер.

  8. Pazi, dok se videlo ime autora nisam davala minuse onima koje gotivim ( npr. Marijani sam iščitala sve definicije, i, koliko se sećam, nijedan minus joj nisam dala ) , odnosno ostavljala sam neocenjeno.

    Sada se ime vidi, i kada vidim da sam dala minus nekom autoru kog volim ili jednostavno cenim, obrazložim.

    A šta Munjo, sad nismo u ljubavi, aaa? Maaarš, skote

  9. Kakvo je ovo ovde skupljanje poena, šta je ovo? :)))
    Dobro veče :)

  10. Добро веЋе.

    Мени се деси да не оценим али оставим коментар да ми се нешто не свиђа и зашто.

  11. Ja minuseve obično dajem na one za koje mislim da mi ni ne treba neko posebno objašnjenje :)))

  12. Marija:)))))
    Sad smo u kulminaciji ljubavi:)))

    Dobro veče Predrage. Djes bre ti ovijeh dana kod malo nas?

  13. Bro veče sinak, moramo da se šlihtamo jedni drugima, ša ćeš.

    More Munjo nemoj ja tebe da kulminiram, si čula...!

    Sa komentarima se ne bakćem, iskreno, često počnem da kucam komentar ali ustanovim da me mrzi pa odustanem.

  14. Puštio vas malo da se zaželite :)))

  15. Hahaha, salim se marija :)

  16. Нека си, Зеко. Волим ја тебе свеједно. :)

  17. Zekooo, kako pored sve tvoje mekanosti ušiju i repića možeš hejtovati? =(

    Znam, Peđa, samo ti udaraj čežnju =D

  18. Konačno si priznala, TĐ :)))

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.