Погоди ко сам 3

  1. ej, a šta radite vi ovde na ovoj temi, ja, zamislite, prvi put ovde ulazim??:)

  2. Mara voli zeku, a zeka je hejter, a Predražinjo zajebava, a Marija kulminira mene, a ja sam gladna.

  3. Aaah, zeko, klasična dobrodošlica: piće ti je levo, hrana desno, orgije samo pravo. =)

    Munjo, ko španska serija smo =D

  4. Ми, Зеко, одавно овде млатимо празну сламу. Ова тема би требало да се зове Трио Маре, али ко је то могао да претпостави у почетку?

    Муњо, хоћеш будимску? Била сам у Темпу вечерас. Све ме задњица боли од принудног групног секса. :))))))

  5. Eto zeko, reče ti Marija.
    Posluži se čime hoćeš i udri na trla baba lan, da ti prodje dan.....

  6. i popiješ ban...
    Ne znam kako mi dosad nismo.

    Trio Mare je, inače, Marina kovanica, čisto da je pohvalim i tako nastavim da se šlihtam ljudima, hihi...

  7. Та немојте молим Вас. :)

  8. Oću Maro.
    Ugura li ga ti nekom? :)))

    E, mi se ubismo da objasnimo zeki šta i kako, a od nje ni traga ni glasa:))))

  9. Боже сачувај! Ја се чувам тог незаштићеног секса. :)

  10. Maro, ako nećeš taj nezaštićeni seks uzmi lepo korpu a ne kolica =D

  11. Баш сте перверзне. :)

  12. Da li taj Trio Mare može da se kupi negde u supermarketu kao njen stariji ukusni brat Rio Mare? :)))

  13. Marija :)))))))))))))))))))))))))))))

    Lepo si joj rekla.
    Da ne voli guranje, uzela bi korpu, i tukla njome, a ne ovako.
    Kuka, a lepo joj.
    Sramota. I još traži da je tešimo.

  14. ma iybacio me internet:))
    znači tako, dobro dobro, samo da znam, a meni se spava pa ću vam se drugi put pridružiti

  15. Ћутите вас две!
    Лаку ноћ, Зеко.

  16. Peđa, to smo nas tri patentirale dok smo jedno vreme bile u Riu, berući kafu na brazilskim poljima...sada smo ovde i ponovo možemo da budemo Trio Mare... ( ?! )

    Laku noć zečiću

  17. Ćao Zeko, i svrati da se zezamo.
    Trio Mare ima da se kupi samo u inozemstvu.

    Nećemo da ćutimo!
    Sad ću da vam pokažem kako izgledam u krevetu dok se pripremam da zaspim.
    Za 2 min. dok okačim.

  18. Баш да видим!

  19. Saće nam pošalje sliku kreveta sa belim čaršavima i nečim ( njom ) nabudženim i zgužvanim ispod =)))