Погоди ко сам 3

  1. Шалу на страну, РД је једно од најпитомијих створења овде.

    Муњо, нисам рекла кога ћу, већ да само ожењени долазе у обзир за сајбер швалерацију. :)

  2. AAAAAA...evo i bludnog sina:)))))Necesda se razvodis?A ja mislila, spremio misic moj papire, ja samo da udarim potpis:)

  3. Sta cu onda??Onda necu da se udajem za tigra, nego cu da se svaleram malo sa njim..grrrrr:)))

  4. Kakvi papiri, to nikako.... al možemo da evoluiramo u svingerski par bez problema :)))

  5. Еленна, удате жене се швалеришу само са ожењенима. :)

  6. Ne elena ne radi se to tako ima da mu otmemo sve pluseve koje ima i da mu zabranimo postovanje na cetu a onda ces ti da se spetljas sa tigrom i da ignorises njegovo prisustvo dok ne odustane i ne napusti Vuku :))))
    Tako se razvodi kod mene :))))))

  7. E al me nasmejaste čoporativno.
    Pedja, pečen si:)))

  8. hahahahaha..bravo,Jano,znala sam da si pametna, ali ovolikooo:))))))Udri mu minuse, pa ga vacaj u rial lajfu:)))))To je tako lajferski:))))))))))))))

  9. Ништа ви не знате. ЦЦЦ. :)

  10. Maro:)))
    Elenna, ne slušaj Janu, nego podaj svima. taki je red.

  11. Pedjolino, mozeeeee:))))) Samo si ti bio u trouglu a mene nisi zvao:))))

  12. Pa ja reko da ispitam situaciju, sad je provereno :)))))))

  13. ma ne mogu momi nikako...kad mu vidim avatar, ocu da mrem:))))))

  14. Maro, vidiš li ti ove dve što lupetaraju ovdi?

  15. Devojke idem da legnem..Munjo kloni se cata narednih 30 sekundi delim neznosti sa mojim dragim. Ljubim monitor to je k`a da ljubim vas. :)))))

  16. Крстим се и левом и десном. :)

  17. Moze li RD,Pedja??? Da li bih i ja uzivala ili samo ti u lepoj plavusi???:)))))

  18. Janoooo, izdajice jedna!!!!Ide da se facka, a mi na suvom lebu da sedimo???:))))Mrzim te!:))))))

  19. Može elennice ja kad ti kažem :))))))

  20. Svrti mi vamo telefon od tigra da ga ja sama pitam:))))))))))))))))

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.