Погоди ко сам 3

  1. Јебем ли га ако ја могу да похватам ко са ким хоће. :)

  2. Elena:)))) Na suvom lebu da sedimo
    hahahahahahaha

  3. Pošle žene da farbaju jaja, oće l' koja, da ofarba moja :)))))

  4. Elena u pravu si pedja bi samo da gurne i turi negde svoj mali nosic..mnogo on svrlja :))))

  5. Ali je liberalnih shvatanja i to i ženi dozvoljava :))))

  6. Maro ,da ti ja objasnim...Ja hocu Pedju, i RD...Pedja oce vise komada, to i ja ne mogu da povatam, koji mi je muz svalericna:))))Kod njega nema suva leba:)))

  7. To Pedjo. Ogadi se čoveku salama, pa bi malo šunke, pa opet salama i tako

  8. Pih i onda se vi pitate za mene i prsta.
    Prst u mene k`a u boga bulji bre..nista okolo mada mu se Munja nabacuje..kaze oce da proba u troje u troje :)))))))))))

  9. sunka,sunka ti je on, samo se ovde malo folira:)))))neka se dete izigra, bice kuci miran ko bubica:)))

  10. Ама бре одлучите се више. Није ваљда да ја једина знам шта хоћу. :)

  11. U trojeee, u trojeeee...bolje da se nisam ni ponudila...u cetvoro,bolje jeeeee:)))

  12. Ja znam šta neću.
    A šta hoćeš Maro, izjašnjavaj se više.
    Joj Jano pogani jedna:)))

  13. a sta ti hoces, sto zivis na mrsnom lebu:))))) sta te boli uvo za nas kolektivni post:))

  14. Већ сам рекла да хоћу само ожењеног љубавника, кад будем решила да га имам.

  15. Lako je tebi Maro kad imaš Momu :)))))

    A volim ja malo tako da "prdim", ženice, dobar sam ja :)))

  16. Pa reši se i ti Maro više kad ćeš da se rešiš.

  17. Пађа, сад ћу да те убијем! Шта ће мени швалер који је више банован него овде? :)

  18. hahahahahahaha
    večeraske ludilo

  19. Ја схватила.
    Одох да видим списак кандидата. :)

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.