Погоди ко сам 3

  1. a za mene, Prste???To da se iskupis sto mi nisi ni ruku pruzio a sedeo si iza mene:)))nadji mi brzo nekog svalera, muz me vara:))

    pala cin ke, sreco:)))

  2. E sad zaista odo da spavam
    Nemojte dati Munji da mi naskace na dragog. Pedjolino tu se uzdam u tebe ako vidis da je krenula sobali je i zadovolji ekspresno...samo da mi on bude siguran.
    Laku noc svi..Maro eto svi dodjosmo ovde zbog tebe :)

  3. Jano, tvoj dragi nije hteo da se upozna samnom na FIST!!!!!!!!!!!:)))))))))

  4. Лаку ноћ, Јано.

    Мораћу ја да се учланим на неки други форум. :)

  5. Hvala jano na poverenju, opravdaću ga, naročito onaj deo sa bacanjem na pod :))))))

  6. vuci se kuci,zlotvore!:))))))

  7. Neću ga ja sad Jano, gledam Čak Norisa na Pinku.
    To me pali.
    Prsteeee, ima li koji nesrećnik da ga obradimo i istranžiramo:))

  8. e, moja Jano, ti bukvalno shvatila da je svakoj devojci ipak prst najbolji drug u nevolji:)))pa i mali:))

  9. Jel viš ti Elena zla.
    Nabacuje mi Jana muža tvog, da me čuva od dečka njenog, koji te je ignorisao jer voli Janu koja je bludnica, a Pedja oće sve ko prava...:)))

  10. :)))))))))))))))))))))))ovo ne moze ni Hose Armando da pokara sve u 15678. epizodi:))))

  11. Одлучила сам да се ипак не швалеришем. Згадисте ми работу начисто. :)

  12. daj muza a ti kako oces:))))Bas imam osecaj da je opasan tip,a ovo sad ozbiljno:)))))))))))))))))))

  13. E moja Maro, take su ti one, ne ja.
    Ja sam načisto fina, al me prevariše sa švalerajem.

  14. Ma Maru Munju: http://vukajlija.com/recnik/autori/12675
    Za Maru: http://vukajlija.com/recnik/autori/16412

    Uzivajte! (nemate pravo zalbe i reklamacije)

    @Elena - prvi put cujem da si bila na fistu, samo sa jednom devojkom za drugim stolom se nisam upoznao ali rekli su mi da ona nije odavde pa nekako nisam video svrhu da se upoznajem sa slucajnim prolaznicima :)

  15. hocete vi na spavanje il da palim krpe:)))))

  16. Maro, elenna se ovde nudi kao udata žena, što znači i da sam ja oženjen
    :šmek, šmek:

  17. Нисам ништа видела.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.