Погоди ко сам 3

  1. a za mene nikoga nisi nasao, prste????Ja bila sa Pedjom, Pedjinom sekom, i Ribarom, pa otisla brzo:)))) ima me i na slici:))))

  2. Opet koča proradio:(
    No, vreme je da se leže.
    Prste, ako ništa, moj je bolji od Marinog.
    Ogadi mi i mene:)))) FUUUUUUJJJJ
    Laku noć svima, a Mari cmokić

  3. Лаку ноћ и од мене.

  4. laku noc svima, a meni cmokic:)))

  5. laku noc svima, a meni cmokic:)))

  6. Prste, zbog izuzetnog zalaganja u pronalaženju mužjaka, od srca ti uzvraćam na tvojoj dobroti. Izvoli, i zabavljaj se dok nema Jane.
    Inače, ulažem pobunu što Elena ima tri kandidata i mogućnost izbora, a ja dobila škrbavog dedu, ko da sa gerontološka sestra.

    http://vukajlija.com/recnik/autori/15261

  7. Munjo i dzabalebarosi. Ja sam ustala vrlo rano jutros odradila sve obaveze ucila i dodjoh ovde da vidim cudesa!!!!
    Posto nisi upela da se uguras pod prstov prst tu si dosla da nabacujes neke autsajdere. Ostav se ti corava posla jer samo tebi nismo nasli "odgovarajuceg" kad ti je nos u visine pa odbijas ponudjeno.
    :)))))))))

  8. Каква је ово срча по поду, је л' ово била нека журка синоћ овде? :)))))

  9. Meni su ruke još krvave.
    Jana je išla u urgentni, jer je dobila malo batinica sa štanglom.
    Na žalost, vratila se.

  10. Isla sam da posetim Munju opet je krenula da udara glavom o zid zato sto opet nije capila muzjaka za sebe, tuzno ali istinito.
    Pedjolino ta srca je tvoj produkt samo si se ti sinoc posteno nauzivao :)

  11. A jebi ga Jano, malo sam se opustio, popio sam...morao sam zato da spavam na kauču noćas...ne da elenna u krevet :)))

  12. Mnogo elena digla rep dragi moj!!!
    Sredicu je ja... mogu iz zajebancije da joj otmem onog tigra..sta mislis??? :))))

  13. Hehe..neka je bre, kad može da trpi 'vaku budalu, nek' i ona malo švrlja... a za tigra će biti vidim ja lavovska borba :)))

  14. Jebi ga pedjo ja sam zadovoljna sa mojim malim..u potpunosti zadovoljava moje potrebe :)))))
    Necu ja tigra.. ja `vaka lepa sam sretna k`a nova godina sa prstom :))))
    Nego mene brine ova Munja..mnogo me zabrinjava samo bi se tukla ma mamka nikako da nadje :)))))

  15. Jano dušo, ja sam imala seks pre 10 god. i još mi je u lepom sećanju.
    Neću da pokvarim prvi utisak. Ja sam romantični idealista, uz to i gadljiva i poštena, a ne ko vi koji ste u sekti.

  16. ..ja cu 12.12. da proglasim za dan ISTERIVANJA LOŠIH DUHOVA, iz računara,nakotilo se toga....pa da se prevaspitaju na vreme...

  17. Munjo ne vredi ti to, moje srce kuca samo za Janu

    (A i da ne kuca ova koju si mi nasla je izgleda robot :p)

  18. HA HA HA!!!!!!
    Maro videli ti ovo...mislim mene zovu ovde program ali ja sam programirana da zadovoljim.. Vidis da se dzabe guzis...Prst i ja smo neunistivi :P
    bejbe :*

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.