
U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.
Mondo · 25. Novembar 2010.
Maro a el mozes to cudo nekako da zakljucas.Mamu mu lopovsku poljubim
Ellena dobru i pladu noc zelim :))))
Било је закључано. Свиња обила браву.
Laku noć svima ili dobro veče kako kome. Nabavi lepo rotvajlera sledeći put Maro.
Jedino da tankuješ manje, nema ti druge.
Elena, pohotni mišu, dobro ti veče želim u ima zajednice naše male:)))
На плин иде. Извукао из пете оно што је било.
Крви ћу му се напити.
Ne mogu da verujem da ce neko toliko da se muci za par litara benzina..Crko mu njegov auto..e to mu zelim. Sad i ja popizdeh.
E da me jebeš ako znam kako se vadi plin, i da to uopšte može.
Jbg, ne znam šta da ti kažem. Probaj da se ne nerviraš toliko. Šta ćeš.
Hm..ja sve razmisljam kako da navatas gmaza. Al mi nista ne pada na pamet.
Боље да га не наватамо.
Kako se ovo igra?
Нема правила. Пиши шта хоћеш и не свађај се. То је све.
hahahah Milkice:)))))
Nema ovde igranja. Ovde se lupetara i zeza. Pročitaj par strana u nazad, da pohvataš konce, i ako ti se dopadne, izvolte u našu malu sektu.
Maro, misli moje:)))
Kako se to vadi plin,Maro? To je neki mali zeleni plinojedac:))
Није извадио плин, већ бензин. Није га било не знам колико али у просеку смучило ми се да на свака 2 месеца нађем разваљен резервоар.
postavi mu sacekusu:)))
Maro, zar mi ne napisa da ti auto ide na plin, kada sam ti rekla da manje tankuješ?
Па и иде. Ал свеједно има и бензин.
Распитајте се на чету ко ми је марнуо бензин. :)
Saću:)))))
Ja napisah: pita Mara ko joj je mrdnuo benzin, a oni ćute. Valjda su mislili da pitam za sebe:)))) Sad sam preformulisala pitanje, al koči do jaja, pa kad stigne. Ako dobijem odgovor, ću ga turim.