Prijava

Отворих ову тему, рекох, ајде да видимо колико има нас који смо за здрав живот, а колико никотијанера.

Па 'ајмо! Ја ћу, ево, први да кажем да сам велики анти пушач. :)

За сад нас има: (апдејтовано 12.1.2011)

Пушачи 38 % (48)
Непушачи 62% (79)

Ja sam nepušač - probao cigaru, imao osećaj k'o da duvam slamčicu punu dima.

Ja pušim samo dobrim drugarima.

2:0, inače.

al ne branim nikom, ne smeta mi.

edit: onda 3:0

Nepušač; Krajem osnovne i početkom srednje sam pušio(cigarete, manite me s glupim forama). I to čisto bez veze, periodično, najviše na ekskurzijama. :D Najobičnije sranje, skupo, smrdljivo, nije ni zabavno, loše za kondiciju.

edit: 4:0

каква доминација здравог живота :)

Nemam nista protiv. :)

Ali ja se ne bavim tim. Pusaci su losi jebaci (sto se cak i rimuje :))

Ни ја не конзумирам. :)

Prva pristalica nezdravog zivota :)
Pusac!

Nepušač, jer ima i većih poroka. Npr. slatkiši...

Glupa tema...
Šta, ako je neko nepušač onda je za zdrav život? Znam mnogo osoba koji ne puše ali se zato odvaljuju od alkohola, narkotici im nisu strani, nezdravo se hrane...
Šta sad? Ako si nepušač imaš neki lep oreol iznad glave, i etiketu na čelu "zdrava i dobra osoba"? Manite me se...
Lepo od vas nepušača što ste nepušači, baš super, ali ja sam nenišlija, pa ne idem okolo da se dičim time. I nekinez sam, i nekapitalista, i nežena, i nelingvista...
Kakve ima veze... Ja ne pušim pred nekim kome dim smeta, a to što sebe trujem je moj izbor. Većina "nepušača" me aktivno truje drugim stvarima. Njihovim izgledom i smaranjem, npr.
Ne napadam ovim vas koji ste se izjašnjavali ovde kao nepušači, ali mi je ovo više stvarno preko glave.
http://www.alt-gifts.com/assets/images/product/large/1460.jpg

ne,nikako! mada, nekada jesam, po dve uz kafu:)

Dimim od 2004.
Ali ne brinite, prestajem sa tim već 5 goina... xD

Ja (cigarete) pušim samo ponekad, u društvu pušača, u kombinaciji sa alkoholom. Ne mogu više od 5 za veče, to mi je limit. Ujutru me boli glava, i obećavam da neću više nikad. Posle mesec dana opet zapalim neku. I tako... I uvek mi bude krivo što se štekam. Zato sledeći put kupim ja cigare, pa dam onima koji su me snabdevali prošli put :)). Njeee, baš mi to ne valja... :/

Пиро , да будем искрен мени је више мука од тих као ти типа :"Пушач сам па шта" него оних који су против.Пуши брате ако ти лепо , твој избор...

Pusim, bas pusim...a opet sam avaj zdrava :)))
1 ili 1 1/2 dnevno moja mera i da ubijam zivotnu sredinu i ne, ne interesuje me... :PPP

"Отворих ову тему , рекох ,ајде да видимо колико има нас који смо за здрав живот , а колико никотијанера."
Ako ti je svejedno ne bi ovo stavio.
Nisam ja otvorio ovu temu...

Whatever...

Како хоћеш , убацио сам те у статистику...

Nepusac, mada mi ponekad dodje da popusim samom sebi...
Iskontrolise me kicma, jer ne mogu da je savijem dovoljno.
Krenuo sam na jogu, te s nestrpljenjem iscekujem vecu savitljivost...
:-o