Prijava

Томдрил Мерилин
Mene djelimično bacaju u rebus osobe koje nisu aktivni pušači, tj. koji sebe ne smatraju aktivnim, ali zapale uz pivo, kafu, kada se opijaju, blalbla. Nije mi jasno kako mogu samo pušiti ponekada...

Мој другар је за време своје највеће немаштине развио некакву полутолеранцију на пљуге и пуши само кад неко други у друштву има паклу код себе.

A to je ono:
-Čujem da je Prijatelj prestao da puši.
- Ma jok, samo je prestao da kupuje.

pušim i ja, đavo da ih nosi.

Nepušač, totalno hejtujem cigare oduvek. Čak sam pravio kao klinac ono ''Zabranjeno pušenje'' od kartona i stavljao po kući. A što se ostavljanja tiče, moja majka 2 puta ostavljala na 5 godina... Treba imati karakter i odlučnos' za to jebeš ga.

Kao dete nisam imao sobu svoju

A pogle dokle je čovek sad dogurao... Nemoj nekog da sam video da se požalio na bilo šta, tipa ova Nutela nije dovoljno slatka!

Kao dete nisam imao sobu svoju

A pogle dokle je čovek sad dogurao... Nemoj nekog da sam video da se požalio na bilo šta, tipa ova Nutela nije dovoljno slatka!

Nije to nista, Zika Vukovic iz Ranilovica nije jeo leba kao dete da bi imo da kupi njivu, sad ga jebe sto nema za naftu da poore. dakle, moz da bide, al ne mora da znaci.

Cigare ne oslobadjaju od stresa, one ga stvaraju, da bi ti zacadio i prividno se kao oslobodio od stresa. Dalje, nikotin je dokazano brza navlaka od vutre, belog i zutog, jeste znali? Al, jbg, volim ja da zapalim, mada mi nije svaka bila uzivancija, neke su bzvz i iz ciste navike. Nego deca spopala, imaju ove grozomorne reklame, meni malo slabija cirkulacija u nogama, i tako... cenim da cu za svoj 60. da kupim paklo crvenog pal-mala bez filtera, cisto da se setim Budimpeste i NEP stadiona '89 :)

Mile da pitam ja tebe? Šta su 3 glavna faktora, ako ne znaš ti ja odgovaram...
Lebac, meso, mleko. AXaxaxa. Lik izuva.

I ja sam pravi anti pušač. Malo je reći nepušač.

Некада био окорели анти, сада 'скоро-пакла-дневно' пушач и борац за права истих.

Nekada okoreli strejt-edzer, sada samo nepusac... skapirao sam da necu promeniti svet ako kenjam ljudima lololo

pušač. moraju se korigovati procenti iz prvog posta...

Не пушим, не свиђа ми се мирис, па оно, кој курац да га дишем још намерно.

Иначе, најјачи лик ми је једна девојка из школе, која никад није запалила цигарштину јер је алергична на дуван, а онда дошла на неку журку и за 3-4 сата испушила 30 и кусур цигарета па је возили у болницу на инфузију. Како можеш тако глуп бити мени није јасно.

Pušim samo dobrih ortacima i duhovitim likovima.

hah brate kako izfuziju
ono
prelol

hah brate kako izfuziju
ono
prelol

Алергија, несвестица, скоро кома. После се курчила по фејсу са сликама из болнице, е у том моменту сам је избрисао из пријатеља лоло

jebote oce dumre od 30 cigara
kakav ljucki talog

Мене пушачи не признају за пушача јер не испуњавам норму да то будем, а непишачи ме не признају за непушача јер пушим. То иде како кад, али ретко пребацим 2 до 3 цигарете недељно. Уз кафу не могу да је смислим, јер волим цигарету и кафу, али не једно са другим, искључују ми се некако, нит осетим једно нит друго како треба. У ствари, свиђало ми се. Од те 2, 3 цигарете можда ми се свака 5 присвиђа, све остало ужас. Руке ми смрде, перем их одмах. Уста ми смрде тако да нон стоп имам Орбит код себе, када путујем негде даље бусом или возом, обавезно имам влажне марамице јер нема нигде сапуна. Одећу ветрам, у соби не дам да било ко пуши. Губим дах често, иако задња месец два дневно обрнем 5 до 10 км дневно бајсом а баш сам ту мало и огустио, рецимо цигар дневно у просеку. (огустио лоло) Све у свему, пушим зато што ми је лакше да самом себи смрдим него да трпим увајње у зглобовима и мањак концентрације.
ЕДИТ: Који ме спопадају када имам цигаре, а не пушим их.