Prijava

Neki očaj je u vazduhu, Vukajlijaši uznemireni, opšte jadanje na sve strane.
Ako bi, ne daj bože, došlo do onog najgoreg, a doći će kad tad, šta biste poželeli, ali samo za sebe, onako, krajnje egoistično?

Imate li poslednju želju?

EDIT:
Nećemo da mračimo, ne mislim na smrt koja je posledica neke teške bolesti, samo da recimo postoji ta mogućnost da jednostavno dan pred smrt, svako može da sazna tačan sat.
Šta biste poželeli?

kakav očaj? uznemiren?
misliš nešto na fazon dželatovog obroka?

Ne mora samo obrok, bilo šta. Bilo šta!

šta ja znam. ja bih mis venecuele i bečku šniclu sa pomfritom.

Hteo bih da biram način na koji ću umreti, to bi mi bila poslednja želja.

Da mi neko od bogova sajta da plus i pozitivno iskomentariše definiciju.

Koje najgore, šta je najgore? Smrt? Šta da želim ako znam da ću umreti? Ja znam da ću umreti. :)

Hteo bih da biram način na koji ću umreti, to bi mi bila poslednja želja

A to je?

poslednja želja bi mi bila da što prije crknem, ono istog sekunda kada bi bila ta situacija. :)

Count Zero
Da mi neko od bogova sajta da plus i pozitivno iskomentariše definiciju.

nema na čemu

A to je?

Pa šta želiš pred smrt, kao neku utehu, nagradu. Da nađem takav način da umrem da mi samo umiranje pričini određeno zadovoljstvo, i da se uživanje i smrt izmešaju u jednom trenutku. Mračno, ali je ipak hedonizam u pitanju.

Kada umremo mi prestajemo da umiremo, a to je dobro. I zamisli neko poželi da prestane da umire. Pred smrt želim da prestanem da umirem i onda umrem, sigurno se ispunjava želja.

nema na čemu

Odo dumrem.

Lezi, zrače, dosta si me grejo
Potraži novo tlo
Više mi ne znače, sunčana strejo
Ni plam ni svetlo to

Da mi donesu čašu kiselog mleka.

Je l' mogu da tražim da ne umrem? :D

Pred smrt želim da prestanem da umirem i onda umrem, sigurno se ispunjava želja.

Pa, tehnički, mogla bi i poželeti da prestaneš da živiš. Osim ako nije isto živeti i umirati :)

Smrt je uteha za život. Smrt nikako ne može biti najgora stvar u životu.

verovatno bi bila da još jednom vidim sve drage osobe koje su mi prodefilovale kroz život

Umiranje
Tako ružan naziv za življenje

Smrt nikako ne može biti najgora stvar u životu.

Može, ako ti je život bio lep.