Prijava

и да, не бих воло додем у тај рај, пакао штавећ, нити да се поново родим.. воло бих да останем ту на земљи, само да нико не може да ме види, да блејим са духовима, да могу да летим, прогањам људе и терам комедију. да могу да уђем у нечије снове и да их трипујем како смрт боли.

STO ZELJA! A KAKO SAM ZAJEBO DUHA ADZADZADZADZA

Bоb_Rock
Да се поново родим.

+100000000000000000000000

Smrt ne postoji, postoji samo prestanak funkcionisanja mašine u kojoj se nalazim. Prestanak bola, prestanak neizvesnosti, prestanak slušanja i čitanja različitih mudroserija kvaziintelektualaca i pseudointeligentnih individua. Ne radujem joj se i ne očekujem je ubrzo, ali je prihvatam kao realno iskustvo koje moram doživeti.

Voleo bih, ako je moguće, da me ne boli.

Ja sam sa svojom smrću prisno nežan, ja sam u svoju smrt nežno zaljubljen

Čovek koji me razume. :)

Ja maštam o noj, nadam se da će mi dozvoliti da je upoznam kako dolikuje (njoj ili meni - sada sam u dilemi).

да сутрадан сазнам да ћу да мрем од рака ил каквихгод курчева

Nećemo da mračimo, nisam spominjala nikakve bolesti, samo da recimo postoji ta mogućnost da jednostavno dan pred smrt, svako može da sazna tačan sat.
Ovo za Džonija Keša mi se naročito sviđa :)

Ako bi, ne daj bože, došlo do onog najgoreg

To najgore? To ti je, š'o bi rekli Englezi, easy way out. Treba živeti ovde i preživljavati. To je muka. Bar mnogima od nas. Mada, da ne serem, kako sam sve mog'o da prođem, nije ovo uopšte loše.
Poslednja želja: previše ih je, ne bi to sve stiglo da mi se ispuni.

кажем шта би, кад би, уопште није нереална ствар. ти ракови и остале зајебанције су постали свакодневница на планети и јеби га, ако се деси, деси, шта сад, није била поента да мрачим. а откад имам пуно слободног времена, почео сам стварно да размишљам како и кад јбт. ево гледам деду, зимус умро, чоек до божића чувао овце, чурио цигаре, пио, зезао се, терао комедију, био скроз кул декица. и онда 2 дана после божића падне, месец дана се мучио и курац. како само тако одједном мајку му. зато никад нећу да прихватим теорије мртвих атеиста, а са овом брусовом теоријом се већ пар месеци слажем и контам да никад није готово.

Želeti da si pali list
Sa malom sahranom u vetru
Želeti da si zreo plod
Ubran ogromnom toplom rukom jeseni

Voleo bih da mi Saint Peter kaže unapred kuću, ako idem gore onda bih bio u fazonu jepte se svi ovde, elem ako bih u suprotnom trebao da sidjem naniže e onda bih narucio malo droge, veliku punjenu, pičku, Nijagarine vodopade, Murselaga@Road66, i nesto slatko tipa Sweet od lesnjaka...

veliku punjenu, pičku

Po mom iskustvu bolja je mala i prazna...

Bruse, veliku punjenu leskovacku pljeskavicu od petnes cola

ja bi ti kazo
al ima narod ;)
http://www.youtube.com/watch?v=Do1OZLGvCnQ
edit: ebg džoni, lola je lola

dal imaju u raju i paklu bonovi za jelo..pi, jebem ti takav raj i pakao

Romantično...

kacam bosanac ;)

Da imam pristup groblju.

Da imam pristup groblju.

Hahaha, pa to ti ne gine :))

Волио бих да одем кад никог не буде да то види. Онако, сам. Шмекерски. У сну. Тихо. Спокојно. Чистог образа. Да послије тога свега људи могу рећи поносно сјетно да су ме познавали. За то вриједи живјети.