Prijava

Osim ako nije isto živeti i umirati :)

Naravno da je isto živeti i umirati. Svašta, kako drugačije.

i opet filozofska tema :(

Што би реко Гоша са раскршћа (лол) "смрт је живот и живот је смрт."

Realno...ja bih reprizu najboljeg seksa u životu.

Evo, konkretno.
Da se nadrogiram ko nenormalan, od neke mnogo dobre droge, da odem u klabing i mrem u lap-densu na motive Šaka Polumente.

Može, ako ti je život bio lep.

To je malo drogirani život, parcijalni, smrt je sastavni deo života. Lep život bi onda značio prihvatiti i smrt kao lepu, ako ga živimo sasvim.

Natnat

Realno...ja bih reprizu najboljeg seksa u životu.

Зар не би било боље да тражиш премијеру која мора да буде бар дупло боља од те репризе?

Prihvatam smrt kao sastavni deo života, ne opirem se, samo hoću još jednom ili po prvi put NEŠTO!

Oćete opet filosofiju, evo vam filosofija, bala vas filosofija

Smrt, desna strana zatvorenog intervala života.

Blurgh

i opet filozofska tema :(

Sve što se može probati, probaj, i ako ne stigneš sve, još bolje, smrt je neponovljivo iskustvo, nećeš se kajati. :)

tražio bih da oduzmem život nekome koga mrzim, ili me jednostavno nervira

Зар не би било боље да тражиш премијеру која мора да буде бар дупло боља од те репризе?

Ne, poslednji put bih išla na siguricu :)

tražio bih da oduzmem život nekome koga mrzim, ili me jednostavno nervira

E, ovo je iskreno i egoistično
+++

vip separe za sestrića na koncertu aca pejovića

Svi kukaju na "filozofske" teme, a istina je da četiri petine, ako ne i više tema na forumu sastoji se od zajebavanja i sporta i tako tih idiotizama. A još ovo nije filozofska tema, nego normalna. Zar iole ikakva upotreba mozga mora biti okarakterisana kao filozofija?

Ja sam sa svojom smrću prisno nežan, ja sam u svoju smrt nežno zaljubljen. Možda mi nikakva poslednja želja ne bi ni trebala.

Ali ja stvarno ne umem drugačije da odgovorim na ovu temu, evo pokušavam. Ja uvek u životu očekujem nešto drugačije, novo. Ako znam da ću da umrem za pet minuta, ja neću da mi se potroše u onome što sam već proživela. I šta je tu novo - ta smrt koju čekam. Eto, neka bude želja, mada znam da će tako i biti - da umrem sa osmehom. :)

edit: i to nisu očekivanja, to je realnost, ništa se ne ponavlja

verovatno bi bila da još jednom vidim sve drage osobe koje su mi prodefilovale kroz život

не ваља ти то, само би се скењао и опраштање би ти било брука тешко...
да сутрадан сазнам да ћу да мрем од рака ил каквихгод курчева, ником не бих рекао, што да ме гледају до краја живота ко богаља, јелте..

а последња жеља? теро бих оног одозго да врати џонија кеша на један дан да изблејим са њим на пиву, па што се мене тиче, заједно да се вратимо тамо. а ако не да, онда материјално да обезбедим ове моје слепце до краја живота, неке брука паре, јер који курац срећа и здравље пичке материне, кад, ако имају кинту, и здрави и срећни су.

Да се поново родим.