Prijava

Који ће вам курац такмичење?

Nemam pojma, ali ima ljudi koji hoće takmičenja, a nsiam znao šta da dodam za još neki utisak...
Čisto da izbacim ovde, pošto je poslednji post na prošloj strani...

Iam dosta da ucim, tako da veceras neću moći da uđem, pa postujem sad. Daklem, nisam baš pratio vuku prošle nedelje, pa ako imate nešto da dodate, bring it on!

Utisak br. 1: Hu da fak iz Kvazar?
Novi trend na Vukajliji – moderatori menjaju nikove. Bahaćenje ili potreba?

Utisak br. 2: Otkriven tajni Žajkov snimak.
Da li je ovo razlog zbog kojeg Žajkov cimer stavlja slušalice i beži iz stana dok se gorepomenuti Žajk tušira?

Utisak br. 3: Duško Đurđević – najveći transfer ikada?
Do sada smo se upoznali sa mnogim transferima – Oro Cura, Ses lik, Aleksandar Đorđević, klinke sa fejsa, tinejdžeri srbende, obične srbende, ali da li se neko od njih može uporediti sa gospodinom Duškom?

Utisak br. 4: I dalje ništa od takmičenja.
Horda od 3 autora željno iščekuje da se nešto desi, ali, za sada, ništa.

Utisak br. 5: Cara se vratio.
Preiz d majti Lord, Cara se vratio na sajt poput heroja u kliše američkim filmovima koji spašava stvar kada je sve u kurcu ko Vuka trenutno što jeste.

ALO? JESAM U PROGRAMU? ALO? DA LI ME ČUJETE? a, čujemo se. glasam za utisak broj jedan, jer ne volem kad ljudi menjaju nikove, em što ne mogu da povatam ko je ko, em što ne volim tu vrstu nekonzistentnosti, čim tako menjaju nikove, znači da su spremni da menjaju i stranke kako vetar duva, a možda i tako i devojke menjaju. pa nisu nikovi čarape! i još sam samo htela da kažem... :tu tu tu tu:

I ja sam hteo da menjam nik, pa su rekli da zaradim krunu, jebala ih kruna.

čim tako menjaju nikove, znači da su spremni da menjaju i stranke kako vetar duva.

Дакле..

menjaju i stranke kako vetar duva.

kako vetar duva

duva

Цццц.. Вук длаку мења али ћуд никада!

Гласам за предлог број 7. И предлажем да се не организује ништа више до пре Нове године...

http://vukajlija.com/recnik/autori/22719
a to što se bogotac pojavio na sajtu nikom ništa?

OMOJBOŽE nisam video. Novi predlog.

Tibor Váci
http://vukajlija.com/recnik/autori/22719
a to što se bogotac pojavio na sajtu nikom ništa?

Pjer?

I Abraxus se vratio, ali nije bio Abraxus, da li se sazna.. - TU TUUU
- ? ? Alo?
.....
- Opet ja, da li mogu da Vas pitam..
- Prvo glasaj!
- Utisak broj jedan, ovo ostalo nisam..
- U redu, hvala!
- Ali ?
- TU TUUU

Који ће вам курац такмичење?

Zato što jedino tako mogu u popularne.

kajzen je prdnuo

Nije među ponuđenim, ali moj utisak je pravljenje trol saveza između nekoliko autora da ispemuju forum (ne znam za čet, nisam bio skoro). Ni na koga neću pokazivati prstom, samo ću suptilno i diskretno klimnuti glavom u pravcu Boba Roka, Paninara i Ajaksa. Oni pišu keps lokom i maltretiraju autore. Ne znam da li da im dam pozitivan ili negativan glas.

Nisam znao za to, ne pratim mnogo dešavanja na forumu u zadnje vreme...

Cara se vratija uraaa ♥

koja je fora s tim videom? Drugaciji utisak ostavlja kad si haj?