Prijava

Pa ima samo ćirilični Šonsi, i kad klikneš na njega, piše da je nekada bio ShoNNe007.

glasam za kornelija...

Ja samo da kažem da je....
Tu-tu-tu

meščini da se kroz sve utiske provlači generalna nit bola u genitalijama tako da ja glasam za utisak broj 7 i utisak broj 10...

ALI KAKO JE MOGUĆE, JEDAN NALOG ZNAM, ALI ŠONE... KAKO... TU-TU-TU

Pučanstvo, izaberite me za moderatora na sledećim izborima, otvoriću temu i javno objaviti ko je čiji dupli, prednost će imati duplaci koji su se najviše majmunisali.

Večerašnje pucanje veza je srazmerno bolovima u genitalijama stoga glasam za utisak broj 7 i ovom prilikom pozdravio bih sve iz Pržogrnaca.

čiji dupli je tibor, bob rok? i ming?
to je moj utisak nedelje

DE JE MOJA RAKIJA?
Da poručim Lazaru Krstiću da je sladak dečko

čiji su dupli nalozi Tibor Vaci, Bob Rock i Pajko NP i Ming. ako može neko da odgovori bio bi srećan.

Пајко НП И Минг су од Славка дупли.

čiji su dupli nalozi Tibor Vaci, Bob Rock i Pajko NP i Ming.

Šališ se?

pa ne šalim se, pošto sam ja izgleda jedini koji ne zna

Nemam ni ja pojma. A strašno me zanima, iskreno.

Хахахахах, Пезос не зна да су Тибор и Боб оригинални налози... ахахахах!

Bob Rok je moj dupli.

Ако је Шоне дупли Агилног, онда су обојица, да не кажем Агилни је и са свог и са дуплог учествовао у једном од оних такмичења. Хм.

tema za dabl penetrejsn

Iam dosta da ucim, tako da veceras neću moći da uđem, pa postujem sad. Daklem, nisam baš pratio vuku prošle nedelje, pa ako imate nešto da dodate, bring it on!

Utisak br. 1: Hu da fak iz Kvazar?
Novi trend na Vukajliji – moderatori menjaju nikove. Bahaćenje ili potreba?

Utisak br. 2: Otkriven tajni Žajkov snimak.
Da li je ovo razlog zbog kojeg Žajkov cimer stavlja slušalice i beži iz stana dok se gorepomenuti Žajk tušira?

Utisak br. 3: Duško Đurđević – najveći transfer ikada?
Do sada smo se upoznali sa mnogim transferima – Oro Cura, Ses lik, Aleksandar Đorđević, klinke sa fejsa, tinejdžeri srbende, obične srbende, ali da li se neko od njih može uporediti sa gospodinom Duškom?

Utisak br. 4: I dalje ništa od takmičenja.
Horda od 3 autora željno iščekuje da se nešto desi, ali, za sada, ništa.