Prijava

vukajlija je pisana kako je Bog reko!

Вукајлија је кодирана у Коболу раних шездесетих као тајни Титин пројекат који је саботирала покојна Јованка богдајојдушу прости није волела сленг, ал ознака тајности је скинута двеиљадеседме на иницијативу елитсекјурити форума.

јер могу да знам ко ми гледа профил на вуки и фејсу и чак штавише јер може да се ухакује у те профиле ако имам право име особе а за фејс и име и презиме?

upravo testram neke sajtove preko pythona! Samo što nisam

Još mi kaže: "Počisti ovo malo", ja ga gledam, reko': "Koga drkaš ti?", i ništa, on ode, a ja što bih čistio. Kad se vrati nek on počisti, on je i zasr'o.

Nabodi ga šakom, programiranje je za pičke.

Ово још нисам видео. Дође човек на Вукајлију да пита како да је обори.

Цокула
Zanima me da li je moguće oboriti sajt, u smislu da se promjeni sadržaj neke vjesti ili u tom fazonu ako je sajt rađen u word pressu ? :D

Da, moguće je.
http://www.dodaj.rs/f/24/EP/1AHPrrup/capture.jpg

ово бре преко инспект елемента лоло

Radijacijo, kako tekst izmeniš u inspekt elementu, naslov znam, ali tekst ne... Hoću da malo ložim masu :D

Vukajlija je pisana u ruby-ju i iskoriscava ajax

Stop tiraniji na sajtu! Kajzene, prestani da iskoriscavas Ajaxa! Stop GMO!

Ja samo znam kako se osvajaju nagradne igre na fejsu, i to je to.

Ko skonta kako provaliti bazu podataka kladionica, nek se javi da ubijemo kintu. Ja cu biti mozak operacija, on fizika. 50:50 djelimo

kako mogu da gledam slike ribama na fejsu ako zaključaju profil i ne daju?

Petar Pan Pezo$
kako mogu da gledam slike ribama na fejsu ako zaključaju profil i ne daju?

Hakerišeš profil nekome ko je prijatelj na fejsu dotičnoj pičci pa sa tog profila gledaš.

Приштевац
Hakerišeš profil nekome ko je prijatelj na fejsu dotičnoj pičci pa sa tog profila gledaš.

Definiši "hakerisati". Šta tu treba da se uradi?

Definiši "hakerisati". Šta tu treba da se uradi?

E pa to ne znam, ja samo dado' ideju čoveku, nek se snađe ako mu toliko znače slike te čke Novosadske...

ja sam se jos pre raspitivao ima li akera ovde da mi ucine uslugu u zamenu za novac, al se niko nije javio, hehe. fb profil je bio u pitanju